Fun Factory

Duálny pulzátor - Fun Factory Bi Stronic

(0 recenzí)
189.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Pripravte sa na prelomový zážitok, ktorý vaše erotické chvíle premení na neopakovateľné potešenie. S duálnym pulzátorom Bi Stronic Fusion od Fun Factory získate jedinečného partnera pre vaše hry. Tento revolučný duálny vibrátor kombinuje pulzujúce pohyby a vibrácie, aby vás dokonale rozmaznával. Duálny pulzátor Bi Stronic Fusion je navrhnutý pre absolútnu rozkoš bez nutnosti použitia rúk, takže si môžete užívať luxusnú stimuláciu, kedykoľvek sa vám zachce.

Tvar & Funkcie
Bi Stronic Fusion vibrátor sa pýši unikátnym dizajnom, ktorý dokáže stimulovať G-bod a klitoris vďaka kombinácii pulzujúcich pohybov a vibrácií. Jeho jemne zahnutá špička cieli priamo na G-bod, zatiaľ čo flexibilné krídla nežne stimulujú okolie klitorisu, ponúkajú tak komplexný zážitok uspokojenia. Špeciálne navrhnutý stimulátor klitorisu zase rozmaznáva vaše pysky ohanbia. Vďaka extra výkonnému motoru si môžete vybrať z 9 rôznych pulzačných režimov a 7 druhov vibrácií, čím vám ponúka až 64 kombinácií pre vaše maximálne potešenie. Vibrátor vám ponúkne jemné prírazy, pulzácie a vibrácie rôznej intenzity, s ktorými objavíte nové dimenzie rozkoše, ktoré vám doteraz boli skryté.

Ovládanie & Napájanie
Tlačidlá na rukoväti vibrátora sú mierne vyvýšené, čo zjednodušuje ich ovládanie aj bez pohľadu. Vibrátor má indikátor stavu nabitia, čo znamená, že vždy budete vedieť, kedy je čas ho dobiť. Na prvé nabíjanie je potrebných 6-7 hodín, ale potom vám poskytne až 2 hodiny nepretržitého potešenia. Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie vibrátora. Nabíjanie je ľahké a ekonomické s priloženým USB magnetickým káblom, ktorý je súčasťou balenia.

Ovládanie je veľmi jednoduché. Tlačidlom s nápisom „fun“, po krátkom stlačení spustíte oboje vibrácie. Medzi programami môžete prechádzať pomocou prostredného tlačidla. Podržaním prostredného tlačidla vypnete hlavný pohon vibrátora, podržaním horného tlačidla vypnete stimulátor klitorisu. Pre vypnutie vibrátora podržte tlačidlo „FUN“. Cestovný zámok vypnete a zapnete pridržaním tlačidiel „fun“ a + po dobu 2 sekúnd. Pre uloženie obľúbeného programu a nastavenia držte tlačidlo „FUN“ po dobu aspoň 4 sekúnd, kým tlačidlá dvakrát nebliknú a program sa neuloží.

Materiál & Vodeodolnosť
Pulzátor Bi Stronic Fusion bol vyrobený s láskou v Nemecku z hypoalergénneho silikónu a je 100% vodeodolný, čo umožňuje jeho použitie aj v sprche pre ešte intenzívnejšie zážitky. Rukoväť vibrátora je vyrobená z ABS plastu. Pre príjemnejšie používanie použite lubrikačný gél. Po použití pomôcku dôkladne umyte teplou vodou a na dôkladnú hygienu použite špeciálny dezinfekčný prostriedok určený na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 9 rôznych pulzačných režimov a 7 druhov vibrácií. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno, proti striekajúcej vode. Rozmery: 23,8 x 4,5-3,5 cm. Použiteľná dĺžka vibrátora: 10 cm. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Farba: ružová. Hmotnosť bez obalu: 362 g. Hmotnosť s obalom: XXXg. Rozmery obalu: 9,5 x 29,0 x 5,5 cm.

Parametre produktu

Farba fialová, ružová, červená
Dĺžka 23,8 cm
Priemer min. 3,5 cm
Priemer max. 4,5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-sedemstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť