Arcwave
Kat. číslo 095172

Sada Ion a Premium 2 - Pair Set

(1 recenze)
359.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Ste pripravení preskúmať neznáme obzory potešenia a spojiť sa s partnerom na úplne novej úrovni? Pair Set predstavuje revolučné spojenie, ktoré vám a vášmu partnerovi otvorí dvere k maximálnej blaženosti. V tomto exkluzívnom sete sa snúbi vynikajúca technológia Pleasure Air, ktorá je už osvedčená v obľúbenom Arcwave Ion masturbátore pre mužov a v ikonickom stimulátore klitorisu Womanizer Premium 2. Objavte spoločne, čo znamená pravá harmónia zmyselného potešenia. Každý vzťah si zaslúži chvíle plné extázy a vzájomného objavovania.

Arcwave Ion
Arcwave Ion je masturbátor vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na uzdičku ako na centrum mužskej rozkoše. Stimulácia penisu je cielená. Zaisťuje stimuláciu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Arcwave Ion úplne obklopí uzdičku, zľahka ju nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Parametre Arcwave Ion
Funkcie: 8 stupňov intenzity, Smart Silence. Rozmery: 15x8,3x5 cm. Priemer: 3,3 cm. 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania 85 min. Doba prevádzky 60 min. Farba: čierna.

Womanizer Premium 2
Premium 2 je doposiaľ najluxusnejším Womanizerom a dokonalou erotickou hračkou pre ženy. Womanizer v najvyššej kvalite je určený pre všetky ženy a páry, ktoré chcú od Womanizeru maximum. Celkom si môžete užiť 14 stupňov intenzity. Úrovne intenzity sú dokonale vyvážené a plynule prechádzajú z jednej na druhú, takže žena nájde vždy to správne nastavenie pre seba. Funkcia Autopilot vyberá náhodne intenzitu, preto sa orgazmy objavujú nečakane a o to môžu byť intenzívnejšie. Funkcia Smart Silence zaisťuje, že Womanizer Premium 2 začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a zaistí okamžité ticho. To oceníte predovšetkým vo chvíľach, keď vás niekto nečakane vyruší. Womanizer Premium 2 je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus.

Parametre Womanizer Premium 2
Funkcie: 14 stupňov intenzity, Smart Silence, Autopilot, pohotovostný režim. Womanizer Premium 2 je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Rozmery: 155 x 50 x 35 mm. Hmotnosť: 141,4 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Farba: čierna.

Parametre produktu

Farba čierna
Materiál silikón 
Značka Arcwave

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • David

    Vcelku zábavná hračka.Manželce se líbí.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť