Arcwave
Kat. číslo 092734

Masturbátor - Arcwave Voy

(0 recenzí)
119.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Arcwave Voy je prémiový masturbátor pre mužov v unikátnom tvare a s unikátnou technológiou. Upravte si tesnosť masturbátora pre jedinečný zážitok a silné orgazmy. Voy bol vytvorený pre užívateľov moderných erotických pomôcok, ktorí hľadajú nové pocity a erotické potešenie.

Systém nastavenia tesnosti (TAS)
Tento systém je navrhnutý tak, aby cielil na špecifické senzory potešenia – vysoko citlivé Merkel-Ranvierove receptory v penise, ktoré dobre reagujú na tlak. Pri správnej stimulácii to vytvára úplne nový pocit potešenia, preto je hranie s Voy intenzívnejšie ako bežná masturbácia.

8 rôznych nastavení
Ak chcete upraviť tlak na penis, jednoducho otočte krúžkom TAS a regulujte si svoje potešenie. Môžete si vybrať z 8 rôznych nastavení, takže je ľahké nájsť ten správny tlak a pocit, ktorý vám vyhovuje.

Kompaktná veľkosť
Voy je navrhnutý tak, aby dokonale padol do dlane. Vďaka jeho ergonomickému tvaru sa s ním neuveriteľne ľahko manipuluje a vždy vám poskytne dokonalý úchop. Jeho nenápadný dizajn vám navyše umožňuje ľahko a diskrétne ho uložiť do akejkoľvek zásuvky alebo nočného stolíka.

Ochranné viečka
Uskladnenie vašej hračky nebolo nikdy jednoduchšie. Voy obsahuje dve ochranné veká s ventilačnými kanálmi, takže Voy môže rýchlo schnúť a zachovať si elegantný a perfektný stav. Ochranné veká pomáhajú urobiť Voy štýlovým a ideálnym pre vystavenie kdekoľvek.

Kvalitný materiál a vodotesnosť
Udržiavať Voy v čistote je veľmi jednoduché. Špičkový silikón CleanTech spoločnosti Arcwave je super hladký, hygienický a odolný, ale je taktiež veľmi flexibilný, aby vyhovoval všetkým veľkostiam penisu. Arcwave Voy je 100% vodotesný, takže si ho môžete užívať vo vani alebo sprche. Výrobok nemá žiadne elektronické časti, takže nevyžaduje žiadne nabíjanie ani batérie, čo je pohodlné, ekologické a praktické na spontánne použitie. Rozmery: 85 x 115. Hmotnosť: 358 g. Materiál: silikón / ABS. Barva: čierna.


Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 11.5 cm
Priemer 8.5 cm
Materiál silikón 
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Arcwave

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť