Man Dreams
Kat. číslo 082105

Stimulátor prostaty - Herakles

(1 recenze)
34.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Herakles je masážna análna pomôcka, ktorá bola vyrobená pre automasáž prostaty a perinea (svalnatá oblasť medzi konečníkom a semenníkmi) za pomoci zvieracieho svalu. Inovatívny stimulátor prostaty pôsobí tlakom na prostatu a perineum súčasne, k čomu využíva prirodzené telesné sťahy zvierača. Po zavedení do konečníka navedie análny zvierač análnu pomôcku Herakles priamo proti prostate, zatiaľ čo perineálna podpera ho tlačí proti perineu. Masáž prostaty je najefektívnejšia, ak je tlak aplikovaný na obe tieto oblasti súčasne. Charakteristika: Herakles umožňuje efektívnu automasáž prostaty a perinea bez pomoci rúk prirodzene a hygienicky v súkromí vášho domova. Keďže je Herakles poháňaný iba sťahovaním análneho zvierača, tlak vyvíjaný proti prostate je bezpečný a primeraný, postupom času sa môže pravidelným používaním aj navyšovať. Masáž prostaty ktorá je príliš silná alebo agresívna, môže byť pre prostatu samotnú nepohodlná alebo bolestivá. Herakles je navrhnutý pre bezpečnú a efektívnu masáž prostaty, pri ktorej nemusíte mať obavy. Sťahovanie a uvoľňovanie análneho zvierača sa osvedčilo ako výborné cvičenie pre urogenitálny systém ľudského tela, ktorého výsledkom je lepšie zdravie a všeobecné funkcie tela. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Materiál: ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadení 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 12,5 cm, vkladacia dĺžka: 8,5 cm. Priemer: 1-2,2 cm. Farba: čierna.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 12.5 cm
Priemer min. 1 cm
Priemer max. 2.2 cm
Materiál ABS 
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Mira

    Tento stimulátor prostaty je s velmi příjemného materíálu a zavádi se velice lehce.Včera použito poprvé a opravdu zajímavá zkušenost.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť