Populárne erotické hračky pre páry za skvelé ceny

Milí zákazníci, využite čas strávený doma k prehĺbeniu a upevnenie partnerského vzťahu. Ponúkame vám teraz populárne erotické hračky pre páry Womanizer a We-Vibe za najlepšie ceny na trhu. Spoločné vzrušujúce chvíle, zmyselné milovanie a intenzívnejšie orgazmy dostanú vaše milovanie aj vzťah na vyššiu úroveň. Teraz je tá pravá chvíľa, kedy môžete na svojom vzťahu zapracovať a užiť si milostný život na maximum.

Akčný tovar nájdete na jednom mieste TU

Womanizer

Každá žena má právo na orgazmus a Womanizer je tá pravá cesta k vysnívaným vrcholom. Womanizer je určený ženám, ktoré majú aktívny sexuálny život a chcú si dopriať ešte viac vzrušenia, tak i ženám, ktorých sexuálna aktivita klesá, pretože orgazmu dosahujú ťažko alebo vôbec. Womanizer možno použiť pri milovaní v páre a aj osamote. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn bezdotykovo stimuluje. Orgazmus príde vo veľmi krátkej dobe a je mimoriadne intenzívny a slastný. Výnimkou nie je ani niekoľkonásobný orgazmus.

We - Vibe

Hravé erotické pomôcky We-Vibe sa priamo ponúkajú k milostným hrám vo dvoch. Párové vibrátory je možné používať priamo pri milovaní, spoločné vzrušenie je neuveriteľne krásne a pár maximálne spája. We-Vibe prináša vzrušenie nielen v spálni, ale aj v spoločnosti. Niektoré pomôcky môžete ovládať s pomocou diaľkového ovládania, ale aj vďaka mobilnej aplikácii We-Connect. Vzrušenie partnerky môžete mať teda pod kontrolou aj na veľkú vzdialenosť.

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť