Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Zázrak menom feromóny

Feromóny sú látky, ktoré vie vytvárať telo každého z nás a ktoré sa šíria za účelom vnútrodruhovej komunikácie. To teda v jednoduchosti znamená, že každý z nás dokáže produkovať látky, ktoré majú za úlohu zaujať druhého človeka. Stoja za určovaním pozície v skupine aj za sexuálnou príťažlivosťou.

 

Určite ste si už niekedy všimli, že sú ľudia, ktorí ostatných ľudí doslova priťahujú. Sú vždy stredobodom pozornosti a druhé pohlavie na ne obdivne hľadí. Často však nie sú na prvý pohľad ničím výrazní - nie sú o nič krajší ako ostatní ani o nič vtipnejší než niekto iný. Čím to teda môže byť? Možno že ste práve narazili na človeka, ktorý produkuje oveľa viac feromónov než ľudia z jeho okolia.

Skrytý pomocník

Feromóny sú sexuálne komunikačné látky, ktoré produkujú všetky živočíchy, aby prilákali sexuálneho partnera. Práve v počiatočných fázach vzájomnej príťažlivosti hrajú dôležitú úlohu. Sú totiž vnímané zvláštnym zmyslovým orgánom v nose a aj ich nepatrné množstvo vyvolá dráždenie v mozgu. To potom ovplyvňuje naše správanie. Produkujeme ich všetci, avšak po 25. roku života vyprodukované množstvo významne klesá.

Pomôžte prírode

Niekto má feromónov na rozdávanie, niekomu sa zas môže zdať, že mu chýbajú. Ako si pomôcť v prípade, že k vám príroda nebola práve štedrá, a vy by ste radi aj tak svoj vysnívaný náprotivok zaujali? V dnešnej dobe našťastie nemusíte spoliehať iba na prírodné riešenie, ale môžete sa poobzerať aj po feromónoch, ktoré sa dajú zakúpiť. Samozrejme vám to nezaručí stopercentný úspech pri oslňovaní druhej osoby, ale budú určite cenným pomocníkom. Nemusíte sa pritom báť, že by ste boli prezradení pachom - ako sme už povedali, samotné feromóny nie sú cítiť, len extrémne citliví jedinci ich môžu vnímať, ale len ako vaše prirodzené pižmo.

Ako feromóny používať?

Feromóny sa dajú zakúpiť v malých diskrétnych fľaštičkách, takže ich môžete mať neustále pri sebe. Môžete si tiež vybrať, či chcete samotné feromóny, ktoré potom doplníte obľúbeným parfumom, alebo feromóny, ktoré už nejakú vôňu obsahujú. Rovnako ako parfum ich naneste na krk, zápästie alebo za ucho. Mali by pôsobiť štyri až šesť hodín.

Skúste napríklad:

HOT PARFÉM S FEROMONY - MAN PHEROMON PARFUM "TWILIGHT INTENSE"

HOT PARFÉM S FEROMONY - TWILIGHT WOMAN EXTRA STRONG

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť