Womanizer
Kat. číslo 090888

Womanizer - Premium Eco

(3 recenze)
179.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Milovať našu planétu môže byť Orgazmické!
Ak by ste mohli zachrániť planétu zo svojej spálne ... neurobili by si to? Womanizer PREMIUM eco je najekologickejšia erotická hračka s technológiou Pleasure Air. Tento Womanizer je vyrobený z inovatívneho biologicky odbúrateľného materiálu a je plne recyklovateľný. Vďaka tomu je PREMIUM eco skutočným potešením pre vás i životné prostredie.

Prečo je tento výrobok ekologický?
- Materiál, z ktorého je PREMIUM eco vyrobený je biologicky odbúrateľný Biolen. Je to materiál na biologickej báze a vynikajúca alternatíva k plastom ABS. Biolen sa syntetizuje z obnoviteľných surovín, väčšinou kukuričného škrobu. Je biologicky odbúrateľný. Biolen pochádza z prírody a môže sa do prírody zasa vrátiť.
- Batériu s dlhou životnosťou možno nabiť až 300 krát.
- Samotný Womanizer možno rozobrať, aby bolo možné vymeniť batériu, čím sa predlžuje životnosť výrobku.
- Aj obal je ekologický bez plastových častí.

PREMIUM eco - Váš orgazmus vysádza stromy
Za každý predaný produkt PREMIUM eco vysadí firma Womanizer jeden strom pomocou neziskovej organizácie One Tree Planted, ktorá pomáha zalesňovaniu lesov po požiaroch a povodniach. Radi také projekty podporujeme, ale bez Vás by to nešlo. Ďakujeme za každý zakúpený PREMIUM eco.

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím ťažkosti alebo ho nedosahovali vôbec. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, jemne ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb. Prečítajte si recenzie zákazníčok a pozrite sa na obľúbené milostné polohy s Womanizerom.

Womanizer PREMIUM eco
Womanizer PREMIUM eco je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného dizajnu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel. Celkom máte k dispozícii 12 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer PREMIUM eco ale ponúka funkciu Smart Silece (chytré ticho), ktoré zabezpečuje, že Womanizer PREMIUM eco začína fungovať až vtedy, keď sa takmer dotýka pokožky. Akonáhle Womanizer vzdialite od tela, vypína sa, čo šetrí batériu a používanie je výrazne tichšie. PREMIUM eco má pohotovostný režim a vypne sa po 10 minútach nečinnosti, alebo ak po dlhšiu dobu pracuje na ROVNAKEJ úrovni intenzity. Je to preto, aby sa zabránilo nechcenému a úplnému vybitiu batérie.

Vďaka konštrukcii je PREMIUM eco odolný voči striekajúcej vode a dá sa ľahko očistiť vlhkou handričkou. Materiál: Biolen. Rozmery: 165x54x54mm. Hmotnosť: 150 g. Batéria: Dobíjacia lítium-ion batéria 14500, 3,7 V. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Batéria je vymeniteľná. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. Záruka 5 rokov! Platí pre Womanizer zakúpené od 14.01.2021. Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba ružová
Materiál biolen
Vibrácie pulzujúce tlakové vlny
Napájanie/batéria vymenitelný dobíjací akumulátor
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Eva 3.10.2023 | 10:29

Zdravím. Láká mě vyzkoušet womanizer, ale chtěla jsem se napřed zeptat: Na jistých cizích stránkách jsem zahlédla reklamu na vibrátor kombinovaný s womanizerem, pod názvem G-Bliss | Buyging™ Clit. Budete mít v budoucnu takovou věc v nabídce? Vypadalo to velmi lákavě.

Womanizer - Premium Eco
Odpověď
Alena, Erotic City
3.10.2023 | 11:44
Dobrý den, Womanizer je je úžasný a má… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Lenka

    Super!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť