Womanizer

Womanizer - Marilyn Monroe

(2 recenze)
129.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Špeciálna edícia Womanizer Marilyn Monroe je dokonalá zmes elegancie a potešenia. Silný a pozitívny odkaz Marilyn je inšpiráciou pre nádherne tvarovanú a nesmierne príjemnú hračku Womanizer v štyroch krásnych farbách, ktoré sú rovnako ako Marilyn dych vyrážajúco elegantné a zvláštne. Rovnako ako vy je táto hračka skutočným originálom. Za minútu na vrchole! Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné – ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím problémy alebo ho nedosahovali vôbec. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy. Čím je Womanizer tak zvláštny? Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, zľahka ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb. Prečítajte si recenzie zákazníčok a pozrite sa na obľúbené milostné polohy s Womanizerom. Womanizer Marilyn Monroe Womanizer Marilyn Monroe je vlastne Classic 2 v novom zmyselnom dizajne. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Ponúka 10 úrovní intenzity a umožňuje tak mnoho zábavy a vzrušujúceho potešenia. Prvý stupeň zaručuje jemný štart a posledný stupeň, maximálny vrchol rozkoše. Pokiaľ je Womanizer Marilyn Monroe v činnosti a vy počas 10 minút nestlačíte žiadne tlačidlo, prístroj sa automaticky vypne. Táto funkcia šetrí batériu a chráni prístroj proti náhodnému zapnutiu. Funkcia relaxačný koniec orgazmu sa postará o príjemné uvoľnenie a doznenie orgazmu. Ak krátko stlačíte tlačidlo Vyp/Zap, prístroj sa prepne na najnižší stupeň intenzity a vy si môžete vychutnať uvoľňujúci koniec orgazmu. Vďaka svojmu jedinečnému spracovaniu je Womanizer Marilyn Monroe 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón, ABS. Rozmery: 148 x 48 x 35 mm. Hmotnosť: 117,9 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 180 min. Súčasťou balenia sú dve silikónové násadky (S, M) a hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba čierna, zelená, červená, biela
Dĺžka 14,8 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Katka

    Je na mě trošku slabý a dost hlučný, nástavec na výměnu je podle mě úplně stejný jako ten, který je přímo na přístroji. Jinak jsem ale moc spokojená, svou práci odvede. :)

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť