Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

AKCIA! Obľúbený párový vibrátor We-Vibe Chorus vám teraz urobí ešte väčšiu radosť. Môžete si ho kúpiť v sade, v ktorej k nemu dostanete úplne ZADARMO stimulátor klitorisu Switch. Užite si niekoľkonásobné orgazmy s týmito perfektnými pomôckami. Obe erotické hračky sa dajú použiť v páre aj osamote. Čím je zaujímavý Chorus? We-Vibe Chorus je nový spôsob, ako si spoločne hrať. Úžasný dobíjací vibrátor pre páry je navrhnutý tak, aby priniesol potešenie obom partnerom pri milovaní. Žena si vychutná silnú stimuláciu na klitorisu a bodu G súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. We-Vibe Chorus môžete ovládať s pomocou diaľkového ovládania klasicky tlačidlami alebo len jednoduchým stlačením ovládača rukou alebo s pomocou mobilného telefónu. Moderná mobilná aplikácia We-Connect umožňuje partnerovi ovládať pomôcku a hrať sa s partnerkou na akúkoľvek vzdialenosť. Vášeň skrátka nepozná hranice. Čím je zaujímavý Switch Switch je batériový stimulátor klitorisu s patentovanou technológiou Pleasure Air. Pulzátor Switch je perfektný základný model pre testovanie a zoznámenie sa s touto jedinečnou stimuláciou. Je ľahko použiteľný, stačí ho priložiť ku klitorisu s použitím lubrikačného gélu a užiť si slastnú rozkoš. Klitoris je stimulovaný jedinečnými vibráciami vzduchu úplne bezkontaktne a bez pocitu nadmernej stimulácie. Pulzátor Switch ponúka 10 stupňov intenzity.

Parametre produktu

Farba ružová, fialová, modrá
Dĺžka 7,8 cm
Priemer min. 3,3 cm
Priemer max. 4,3 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris a bod g
Značka We-Vibe

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť