Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Romantika aj erotika

Deň sv. Valentína je sviatkom zamilovaných a slávi sa 14. februára. Je to skvelá príležitosť, ako si pripomenúť, čo k sebe navzájom cítime a ako veľmi sa milujeme. Je to tiež čas darčekov, romantických večerí a vášnivých nocí. V predajniach i na e-shope Erotic City nájdete veľa skvelých tipov na valentínske darčeky aj nezabudnuteľnú noc.

Čo od valentínskeho večera čaká žena?

Žena ocení najmä pozornosť a čas, ktorý jej partner venuje. Romantika je skrátka na prvom mieste. Ale aj dobrá večera a darček k sviatku zamilovaných patrí. Zabudnite však na bonboniéru, chce to niečo originálne a zaujímavé. Taká rafinovaná erotická hračka pre ženy, ktorá vyzerá romanticky a zároveň prinesie partnerke rozkoš, zaručí spokojnosť na oboch stranách.

Čo od valentínskeho večera čaká muž?

Milé dámy, čo si budeme nahovárať, muž čaká od tohto romantického večera skrátka a jednoducho skvelý sex. Mužská fantázia neustále pracuje a najväčšiu radosť mu urobíte, keď si zaobstaráte nejaké erotické prádielko. Už len ľahký náznak, že plánujete nákup erotickej bielizne, u muža vyvolá veľmi vzrušujúce pocity. Prekvapiť môžete samozrejme tiež erotickou hračkou pre mužov alebo pre páry.

Masáž je klasika

Rozmaznávanie v podobe masáže je klasika každého romantického večera. S trochou fantázie zvládne každý aj erotickú masáž. Dotýkať sa partnera / ky na intímnych miestach a vzrušiť ho / ju na maximum je úžasné a zaručuje spokojnosť obom partnerom. Masážne sviečky sú pre túto príležitosť ideálne.

Orálny sex?

Iba vo veľkých dávkach. Orálny sex je jednou z najobľúbenejších sexuálnych praktík vôbec. Spestriť si ho môžete napríklad ochutenými lubrikačnými gélmi. Výber je veľký od obľúbenej jahody, až po energetický nápoj. Dráždenie ústami môžete kombinovať so stimuláciou nejakou menšou pomôckou alebo napríklad Womanizerom.

Výnimočný večer si žiada výnimočné veci

Erotické pomôcky sú bezpochyby veľkým oživením milostného života. Vzťahu nikdy neprospieva stereotyp, je potreba zatočiť s nudou nielen v bežnom živote, ale aj v spálni. Valentín je tá ideálna chvíľa, kedy začať s milostným experimentovaním. Erotické hračky sú k tomu predsa stvorené. Radi Vás v Erotic City privítame a poradíme s výberom. 

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť