Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Pjur
Kat. číslo 090814

Sprej na oddialenie ejakulácie - Pro-Long

(0 recenzí)
15.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Pjur Pro-Long sprej s extraktom z dubovej kôry je určený na penis. Účinná látka kyselina tanínová získaná z dubovej kôry, má sťahujúce účinky. V kombinácii s panthenolom upokojuje pokožku, a tým znižuje precitlivenosť. Použitie: aplikujte jedno streknutie spreje na stoporený penis. Podľa potreby môžete použitie opakovať. Všetko záleží na osobnej citlivosti. Sprej nechajte niekoľko minút vstrebať. Nie je nutné ho pred pohlavným stykom utierať. Môže byť použitý s kondómom alebo bez neho. Produkt nie je po požití zdraviu škodlivý. Aby ste predišli možnej neznášanlivosti s pokožkou alebo sa chránili pred alergiami, otestujte si najprv produkt na predlaktí. Nepoužívajte ho, ak dôjde k alergickej reakcii. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nestriekajte na otvorené rany. Nie je to antikoncepcia. Neobsahuje spermicídne zložky. Vhodné pre použitie s latexovými kondómami. Tento výrobok je určený na použitie ako kozmetika, nie ako potravinársky výrobok! Objem: 20 ml. Zloženie: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alcohol denat, Aqua, Panthenol, Hamamelis Virginiana Bark / Leaf / Twig Extract, Mentha Piperita Oil, Glycerín, Panicum miliaceum Seed Extract, Tannic Acid, Potassium Sorbate.

Parametre produktu

Forma sprej
Objem/Obsah 20 ml
Určené pre mužov
Značka Pjur

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť