Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Vitajte na novom webe Erotic City

Vážení zákazníci,

vitajte na novom webe Erotic City. Veríme, že vám tieto stránky pomôžu lepšie sa zorientovať v našej ponuke erotických pomôcok. Zároveň vám ponúkame nový a jednoduchší spôsob nákupu online aj ľahšie a rýchlejšie vybavenie rezervácie v sieti predajní Erotic City.

PREHĽADNEJŠIE KATEGÓRIE TOVARU

Už nemusíte prechádzať celé menu a zložito hľadať tovar, po ktorom túžite, tovar sme pre vás rozdelili do prehľadných kategórií, aby sme vám uľahčili výber.

VARIANTY TOVARU

Všetky farebné varianty pomôcok alebo bielizne nájdete na jednom mieste, okamžite máte prehľad o tom, aký máte výber.

PORADŇA

Ako ju poznáte zostáva, stále máte priestor pre anonymné otázky. Navyše si môžete prečítať veľa zaujímavých článkov z oblasti sexuálneho života a erotických pomôcok.

REZERVÁCIE NA PREDAJNI

Ešte rýchlejšie vybavenie vašej rezervácie. Nový systém vám ponúkne pomôcky, ktoré sú na vašej najbližšej predajni ihneď k vyzdvihnutiu a vy už nemusíte čakať.

PLATBY ONLINE

Po novom môžete platiť cez online platobnú bránu, čo je aktuálne najpohodlnejší a najbezpečnejší spôsob platby priamo cez vaše internetové bankovníctvo alebo plaťte kartou, ktorá má aktívne internetové platby.

DISKRÉTNOSŤ A DÔVERA

zákazníkov pre nás bola vždy na prvom mieste a na tom sa nič nemení. Môžete nám plne dôverovať, budeme vždy diskrétni.

REGISTRÁCIA A JEJ VÝHODY

Pre registrovaných zákazníkov máme lepší prehľad o stave objednávky a ďalšie vychytávky. Zaregistrujte sa a presvedčte sa.

AKCIE - ZĽAVY - NOVINKY

Pripravili sme pre vás veľa noviniek nielen v našom e-shope, ale aj v našich moderných predajniach. A tento trend do budúcna budeme držať. Sledujte naše webové a facebookove stránky www.facebook.com/EroticCity.sk

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť