Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Za minútu na vrchole

Neviete, čím potešiť svoju manželku alebo priateľku? Stále hľadáte erotickú pomôcku, ktorá by otvorila dvere experimentovaniu do vašej spálne?

Vyskúšajte Womanizer! Je to erotická hračka, ktorou potešíte každú ženu a vy budete za hrdinu.

 

Womanizer stimuluje klitoris iným spôsobom ako všetky bežné pomôcky. Pleasure Air ™ je patentovaná technológia, ktorá zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer zľahka nasaje klitoris a potom ho bezdotykovo a jemne stimuluje.

 

Womanizer pomáha dosahovať orgazmus aj ženám, ktoré s jeho dosiahnutím mali problémy alebo ho nedosahovali vôbec. Pomáha vracať chuť na sex a je úplne jedinečný.

 

Ženy, ktoré si užívajú sex plnými dúškami na neho tiež nedajú dopustiť. Dostáva ich zážitky a sexualitu na vyššiu úroveň a väčšina z nich vďaka Womanizeru dosahuje viacnásobné orgazmy.

 

My vieme, že právo na orgazmus má každá žena. Preto by sme vám radi predstavili najnovší model Womanizer, a tým je Liberty.

 

Liberty je nádherný tip Womanizeru, ktorý vás zaujme predovšetkým svojím vzhľadom. Je veľmi diskrétny a je vybavený magnetickým krytom, takže je ideálny aj na cesty. Liberty je 100% vodotesný a je možné sa s ním hrať v sprche aj vo vani.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť