Man Dreams
Kat. číslo 092325

Masturbátor - Diva

(0 recenzí)
159.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Masturbácia je príjemná a pôsobí skvele na našu psychickú pohodu. Môže byť ale oveľa pestrejšia, než keď sa muž uspokojí rukou. Moderný masturbátor Diva vás o tom presvedčí, ponúka hneď niekoľko spôsobov stimulácie. Stačí použiť dostatočné množstvo lubrikačného gélu a môžete si vychutnať svoje súkromné chvíľky vo veľkom štýle.

Tvar & Funkcie
Masturbátor Diva je schovaný v praktickom puzdre. Používa sa aj s puzdrom, ale je možné ho aj vytiahnuť a použiť bez neho. Návlek je nutné vyťahovať opatrne, je v ňom vložené vibračné vajíčko, ktoré treba vybrať. Moderný masturbátor ponúka hneď niekoľko spôsobov stimulácie. Môžete si užiť 4 programy sania alebo si sanie nastaviť extra ručne, 10 vibračných programov alebo použiť masturbátor klasickým spôsobom s pomocou ruky a pohybov sem a tam. Výstupky vo vnútri budú príjemne masírovať.

Ovládanie & Napájanie
Ovládanie pomôcky je jednoduché. Pre zapnutie alebo vypnutie použite tlačidlo so symbolom zap / vyp. Stlačte ho a podržte po dobu asi 3 s. Po zapnutí sa rozsvieti LED dióda, tzn. že je masturbátor v pohotovostnom režime. Krátkym stlačením tlačidla so symbolom prúdenia vzduchu zapnete program sania. Ďalšími krátkymi stlačeniami prepínate 4 rôzne programy sania. Funkciu vypnete stlačením a podržaním tlačidla po dobu 3 s. Krátkym stlačením tlačidla so symbolom vlnovky zapnete vibrácie. Celkom si môžete užiť 10 vibračných programov. Funkciu vypnete stlačením a podržaním tlačidla po dobu 3 s. a posledným tlačidlom so symbolom ruky si ľahko nastavíte ručne sanie. Tlačidlo stlačíte a budete držať tak dlho, ako vám to bude príjemné. Pustením tlačidla sa sanie uvoľní. Spolu s ručným saním sa automaticky zapínajú vibrácie. Funkcie je možné rôzne kombinovať.

Materiál & Vodeodolnosť
Materiál je TPE, je hebký a veľmi príjemný. Pri použití dostatočného množstva lubrikantu bude Diva krásne vlhká a pripravená na váš penis. Puzdro je z ABS plastu. Materiály neobsahujú ftaláty, BPA, ani latex. Masturbátor nie je vodotesný, ani vodeodolný, neponárajte ho do vody. Do vody môže ísť iba vložka vo vnútri po vybratí vibračného vajíčka. Puzdro vždy utrite iba ľahko navlhčenou handričkou a očistite.

Parametre
Funkcie: 4 programy sania + ručné nastavenie sania, 10 vibračných programov. Batéria: dobíjacia Li-on (magnetický USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Materiál: TPE, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: nie. Celková dĺžka: 23 cm. Šírka: 8,5 cm. Vkladacia dĺžka: 11 cm. Priemer: 2,5 cm - flexibilný. Farba: čierna / biela. Hmotnosť bez obalu: 555 g. Hmotnosť s obalom: 1238 g. Rozmery obalu: 14x39x13 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 23 cm
Priemer flexibilný
Materiál TPE 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť nie
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť