Man Dreams
Kat. číslo 094489

Masturbátor - Corrine

(0 recenzí)
24.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Túto drobnú vagínu ľahko schováte v šuplíku doma alebo napríklad v práci. Úžasný masturbátor vo vreckovom prevedení poskytne mužovi skvelý erotický zážitok a plné uspokojenie. Bude vždy pripravený na zmyselné uspokojenie každého náruživého muža. Vďaka svojej veľkosti je ideálny aj na cestovanie, v kufri nezaberie veľa miesta.

Tvar & Funkcie
Malý masturbátor má vrúbky vo vnútri aj zvonku. Vrúbky vo vnútri budú stimulovať penis a doprajú mužovi nový pocit potešenia. Masturbátor je veľmi flexibilný, aby vyhovoval všetkým veľkostiam penisu. Je navrhnutý tak, aby presne padol do ruky a pohodlne sa používal. Jeho ergonomický tvar umožňuje neuveriteľne jednoduchú manipuláciu a vždy vám poskytne dokonalý úchop.

Materiál & Vodeolnosť
Masturbátor je celý vyrobený z veľmi pružného a príjemného materiálu. Materiál má vynikajúcu povrchovú úpravu, pripomína ľudskú pokožku. Masturbátor sa ľahko čistí a suší. Je 100% vodotesný, dá sa použiť v sprche, vo vani, ale aj v bazéne. Tip: Pre dlhodobé zachovanie všetkých vlastností materiálu TPR „imitácia ľudskej kože“ používajte pravidelne na ošetrenie „Protecting Powder“ (obj. č. 071748). Pre príjemné použitie naneste dovnútra masturbátora alebo na penis lubrikačný gél.

Parametre
Materiál: TPE / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 9 cm - flexibilná. Priemer: vstup: 0,7 cm, vo vnútri: 2 cm - flexibilný. Farba: telová. Hmotnosť bez obalu: 119 g. Hmotnosť s obalom: 140 g. Rozmery obalu: 6x12x6 cm.

Parametre produktu

Farba telová
Dĺžka 9 cm
Priemer flexibilný
Materiál TPR 
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť