Loovara
Kat. číslo 093307

Dezinfekcia - Mr. Popper

(1 recenze)
9.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Dezinfekčný sprej Mr. Popper je určený na optimálne a hygienické čistenie vašich erotických hračiek. Povrchy čistí a dezinfikuje zároveň. Pôsobí proti širokému spektru baktérií, plesní a vírusov (HBV/HIV), zlepšuje ochranu pred prenosom ochorení. Má obmedzený virucidný účinok. Odstraňuje najodolnejšie nečistoty, ako sú zvyšky tuku, oleja, krvi a iných nečistôt. Je to dôležitý doplnok k erotickým pomôckam.

Použitie & Báza
Mr. Propper je dezinfekcia bez alkoholu s praktickým rozprašovačom, vďaka ktorému sa dobre nanáša. Hospodárny pri použití, nehorľavý, neobsahuje žiadne nanomateriály. Bez etanolu a aldehydov. Pomáha obmedziť používanie biocídnych prípravkov na minimum. Aplikácia: Nastriekajte a nechajte pôsobiť až 5 minút. Potom utrite vlhkou handričkou alebo opláchnite pod tečúcou vodou a osušte. Pred použitím skontrolujte kompatibilitu a farebnú stálosť materiálu. Bezpečnostné pokyny: Pri používaní biocídov dbajte na opatrnosť. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte poruke obal alebo štítok výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte štítok. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Obsah/nádobu zlikvidujte podľa miestnych/regionálnych predpisov. Prvá pomoc: Zabráňte kontaktu s pokožkou, očami a odevom. Pri vdýchnutí: Zaistite čerstvý vzduch. Pri styku s pokožkou: Umyte veľkým množstvom vody. Kontaminovaný odev vyzlečte a pred opätovným použitím vyperte. Pri zasiahnutí očí: Ihneď starostlivo a dôkladne vypláchnite očnou sprchou alebo vodou. Pri požití: Ihneď vypláchnite ústa a vypite 1 pohár vody. Nevyvolávajte zvracanie. Okamžite zavolajte lekára. Likvidácia: Balenie zlikvidujte až po úplnom vyprázdnení zvyškov. Väčšie zvyšky prípravku prineste do zberne problematických látok. Dodržujte miestne predpisy. Úschova: Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia

Parametre & Zloženie

Objem: 300 ml. Na 100 g roztoku: 0.24G DIDECYLDIEMETHYLAMMONIUM CHLORIDE, 0.24G ALKYLDIMETHYLBENZYLAMMONUM CHLORIDE, 0.24G ALKYLDIMETHYLETHYLAMMONIUM CHLORIDE. CONTAINS NO NANO-MATERIALS

Parametre produktu

Forma sprej
Objem/Obsah 300 ml
Značka Loovara

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Marek

    Zatiaľ dobré

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť