Lady Dreams
Kat. číslo 093446

Vibrátor pre páry - Marlon

(0 recenzí)
119.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Užite si spoločne viac vzrušenia pri milovaní. Marlon je špeciálne tvarovaný párový vibrátor, ktorý sa postará o viac vzrušenia pre oboch. Žena si vychutná silnú stimuláciu klitorisu a vagíny súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája. Pokiaľ sa chcete spoločne hrať a nemáte radi stereotyp v spálni, Marlon je tu pre vás. Ovládať ho môžete tlačidlami priamo na vibrátore, ale aj diaľkovým ovládaním, čo zaisťuje väčší komfort.

Tvar & Funkcie
Vibrátor Marlon má tvar U a je priamo stvorený na použitie pri pohlavnom styku. Bude dráždiť ženu na klitorise aj vaginálne a zároveň si muž užije vibrácie na penise. Môžete ho použiť pri partnerských milostných hrátkach alebo ho môže žena použiť sama pre vlastné potešenie. Každá časť vibrátora ponúka 10 vibračných programov.

Ovládanie & Napájanie
Párový vibrátor Marlon má tvar písmena U. Časť, ktorá sa zavádza do vagíny, je rozdvojená, vzniká tým viac miesta na penis. Časť s tlačidlami zostáva vonku a bude stimulovať klitoris. Obe časti majú svoj motorček a vibrácie sa dajú zvlášť nastaviť tlačidlami na vibrátore alebo diaľkovým ovládaním. Obe funkcie vždy bežia súčasne. Dlhým podržaním tlačidla, ktoré je bližšie k špičke vibrátora, zapnete (vypnete) funkciu stimulátora klitorisu, začne vibrovať. Ďalšími krátkymi stlačeniami prepínate vibračné programy. Súčasne môžete krátkym stlačením zapnúť aj vaginálny stimulátor a prepínať vibračné programy. Rovnako tak môžete vibrátor ovládať tlačidlami na diaľkovom ovládaní. Vibrátor je dobíjací, súčasťou balenia je dobíjací USB kábel.

Materiál & Vodeodolnosť
Celý povrch pomôcky je silikónový. Hygienický silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Diaľkové ovládanie je z ABS plastu a silikónu. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Pomôcka je vodotesná (IPX7), môžete ju bez obáv ponoriť do vody. Diaľkové ovládanie vodeodolné nie je, neoplachujte ho pod vodou, ani neponárajte. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: Stimulátor klitorisu má 10 vibračných programov a stimulátor vagíny má 10 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť vibrátor: áno (IPX7). Vodeodolnosť diaľkové ovládanie: nie. Celková dĺžka: 9,5 cm. Dĺžka stimulátora klitorisu: 7,5 cm. Dĺžka zavádzacej časti: 7 cm. Šírka: 3,6. Batéria vibrátor: integrovaná Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Batéria diaľkové ovládanie: 1x CR2032 (súčasťou balenia). Doba nabíjania: 120 minút. Doba prevádzky: 80 minút. Farba: ružová. Hmotnosť bez obalu: 82 g. Hmotnosť s obalom: 330 g. Veľkosť obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametre produktu

Farba ružová
Dĺžka 9.5 cm
Priemer max. 3.6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálne a klitoriálne
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť