Lady Dreams
Kat. číslo 093439

Vibrátor - Dylan

(0 recenzí)
99.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Realistický vibrátor poteší najmä ženy, ktoré majú rady klasiku. Tento moderný vibrátor však ponúka viac. Ide o dizajnový kúsok, ktorý je tichý a ľahko sa ovláda. Vibrátor je v čiernej farbe a môže na niekoho pôsobiť exoticky. Vibrátor je ohybný a ponúka zaujímavé vibračné programy. Viete, že v predajniach Erotic City vám obsluha ukáže jednotlivé typy vibrátorov a vy si v ruke môžete vyskúšať materiál aj vibrácie?

Tvar & Funkcie
Vibrátor má až po ovládaciu časť tvar penisu bez semenníkov. Zavádzacia a ovládacia časť oddeľuje strieborný pruh. Vibrátor je veľmi tichý a ponúka 7 vibračných programov.

Ovládanie & Napájanie
Ovládanie je jednoduché s pomocou dvoch tlačidiel. Pre zapnutie alebo vypnutie použite tlačidlo so symbolom zap / vyp. Stlačte ho krátko a vibrátor začne vibrovať. Druhým tlačidlom so symbolom vlnovky prepínate krátkymi stlačeniami vibračné programy. Vibrátor je dobíjací. Dobíjací USB kábel sa k vibrátoru pripája v dolnej časti, stačí odkryť silikónovú chlopňu, na ktorej sú písmená DC.

Materiál & Vodeodolnosť
Vibrátor je silikónový, iba strieborná časť je z ABS plastu. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor nie je vodeodolný, neponárajte ho do vody. Chráňte pred vodou miesto pre nabíjací konektor. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 7 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: nie. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Celková dĺžka: 23,5 cm. Zavádzacia dĺžka: Priemer: 3, 7 - 4,2 cm. Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 175 g. Hmotnosť s obalom: 478 g. Rozmery obalu: 12,5x24x7 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 23.5 cm
Priemer min. 3.7 cm
Priemer max. 4.2 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-sedemstupňová
Vodovzdornosť nie
Povrch žilnatý
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť