Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Joya4you
Kat. číslo 049388

Dildo - Natural

(0 recenzí)
19.99 €
-50 % 39.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Dildo s jedinečným dizajnom pre vonkajšiu i vnútornú stimuláciu. Elegantné a štýlové multifunkčné dildo, ktoré bez problémov dráždi tie najerotogénnejšie zóny a navyše ho možno používať toľkými rôznymi spôsobmi! Pri používaní máte voľné ruky pre ďalšie potešenie. Jedinečný ergonomický tvar navrhnutý špeciálne pre ženy umožňuje, že dilo Natural zostane vždy na tom správnom mieste. Vhodné pre vaginálne alebo análne hrátky. Môžete ho nosiť aj dlhšiu dobu. Jednoduché použitie pri milovaní s partnerom, a to vďaka špeciálne navrhnutému tvaru. Tvarovo a dizajnovo navrhnutý pre intenzívne pocity, poskytnutie absolútneho uspokojenia v erotickom živote. Erotická pomôcka vhodná aj pre vzájomné uspokojenie dvoch žien. Tie sa o hračku delia a pociťujú pri vzájomnom trení ďaleko väčšiu stimuláciu. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: cca 19 cm. Vkladacia dĺžka: 10 cm. Priemer: 2-4 cm. Farba: fialová.

Parametre produktu

Farba fialová
Dĺžka 19 cm
Priemer min. 2 cm
Priemer max. 4 cm
Materiál silikón 
Značka Joya4you

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť