Intimate Organics
Kat. číslo 079739

Bio Dezinfekcia Alcohol Free 200ml

(1 recenze)
39.95 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Chráňte svoje telo aj erotické pomôcky pred choroboplodnými zárodkami! Foaming Toy Cleaner - Tea Tree Oil je vo forme peny a je to osvedčená a účinná dezinfekcia bez alkoholu. ktorá je vhodná na hygienické čistenie všetkých erotických pomôcok a všetkých typov materiálov (vrátane materiálov. ktoré sú citlivé na alkoholovú bázu). Revolučná receptúra je navrhnutá na kontakt s pokožkou a sliznicou (umývanie intímnych partií atď.) a vašu pokožku zanechá jemnú a zamatovú. Dezinfekcia udržuje optimálne pH pokožky a sliznice (4.0 – 4.5). Vďaka obsahu extraktu z Tea tree a Aloe vera pôsobí blahodarne na stav pokožky. vďaka antioxidačným účinkom priaznivo pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť. Aplikujte 3 – 4 ml (cca 3 – 4 streknutia) a nechajte minimálne 20 minút dezinfekciu pôsobiť. Nehorľavé. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zamedzte zasiahnutiu očí a otvorených rán. v prípade zasiahnutia vypláchnite prúdom studenej vody. Prázdnu a čistú nádobku recyklujte. Skladujte v suchu a tme. Krajina pôvodu: Nemecko. Objem: 200 ml. Dávkovanie: pena. ZLOŽENIE: PURIFIED WATER (AQUA). PROPANEDIOL. POLYSORBATE 20. GLUCONOLACTONE. PSIDIUM GUAJAVA FRUIT EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED EXTRACT. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL. SODIUM BENZOATE. LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT. CYMBOPOGON SCHOENATHUS EXTRACT. ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT.

Parametre produktu

Forma pena
Báza bez alkoholu
Objem/Obsah 200 ml
Značka Intimate Organics

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Lucie

    Určitě doporučuji, při čištění vidím, kde všude pěna je a proto vím, že pomůcku dokonale ošetřím. Vydrží dlouho, dobrá investice pro zdraví :)

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť