Happy Rabbit

Vibračný krúžok - Cock Ring Susa

(0 recenzí)
39.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Úžasný dobíjací vibračný krúžok urobí radosť obom partnerom. Mužovi zaistí stabilnú a pevnú erekciu a vzrušujúce pocity. Žene stimuláciu klitorisu a viac vzrušenia pri milovaní. Konečne máte možnosť užiť si spoločné silné orgazmy. Vibračný krúžok s dráždidlom na klitoris v tvare zajačika prinesie do vášho milostného života množstvo nových vzrušujúcich pocitov a silné erotické zážitky. Ponúka úžasných 12 vibračných programov.

Tvar & funkcie
Veselý tvar zajačika vám vykúzli úsmev na perách. Jeho ušká dokážu veľmi intenzívne dráždiť klitoris. Vďaka vibráciám budú po vašich citlivých miestach len tancovať. Ňufáčik tiež nezostane pozadu. Krúžok sa postará o pevné zovretie penisu pri koreni a tým zaistí kvalitnejšiu erekciu. Vibračný krúžok je dobíjací, má silný motorček a môže sa pochváliť celkom 12 vibračnými programami. Užiť si môžete 3 stupne intenzity vibrácií a 9 ďalších vibračných programov. Krúžok je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pri nabíjaní led dióda pri ovládaní bliká. Keď je batéria nabitá, led dióda prestane blikať a súvisle svieti. Krúžok sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 1 h, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je 1 hod. v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre spustenie vibrácií tela vibrátora stlačte ovládacie tlačidlo (bodku výkričníka). Krátkymi stlačeniami prepínajte celkom 12 vibračných programov a vibrácií. Pre vypnutie ovládacie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku dvakrát rýchlo za sebou stlačte ovládacie tlačidlo. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný. Krúžok nikdy nenechávajte na penise dlhšie ako 30 minút. Majte na pamäti, že pred spánkom musíte krúžok zložiť, v opačnom prípade si môžete privodiť zníženie citlivosti či funkčnosti penisu.

Materiál & vodeodolnosť
Krúžok je vyrobený zo silikónu v tej najvyššej kvalite. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 12 vibračných programov. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 8 cm. Max. šírka: 4,2 cm. Dĺžka ušiek: 2,5 cm. šírka ušiek: 1,6 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť s obalom: 90 g, hmotnosť bez obalu: 43 g. Farba:


Parametre produktu

Farba čierna, modrá, ružová, fialová
Priemer flexibilný
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Funkcia stimulačná a erekčná
Značka Happy Rabbit

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Veronika 25.11.2022 | 21:54

Dobrý večer, prosím kdy bude skladem? Děkuji V.

Vibračný krúžok - Cock Ring Susa
Odpověď
Alena, Erotic City
28.11.2022 | 08:18
Dobrý den,  toto zboží budeme znovu… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť