Happy Rabbit
Kat. číslo 093032

Triálny Vibrátor - Triple Curve

(0 recenzí)
119.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Luxusný trojitý vibrátor pre dvojitú penetráciu a stimuláciu klitorisu. Každá náročná žena, ktorá túži po maximálnom vzrušení si tento vibrátor okamžite zamiluje. Zahnutá špička vibrátora sa postará o bod G a ďalšie citlivé miesta vagíny. Zaoblené análne guličky ponúkajú dvojitý prienik a roztomilý zajačik sa postará o vzrušujúcu masáž klitorisu. Objavte nové orgazmy s trojnásobnou stimuláciou vďaka tomuto úžasnému vibrátoru.

Tvar & funkcie
Zahnutá špička vibrátora bude pri prieniku príjemne dráždiť a pomôže s hľadaním bodu G. Ušká sa postarajú o intenzívnu stimuláciu klitorisu. Tri výkonné motorčeky sú pripravené uchvátiť vás všestrannou stimuláciou a poskytnúť vám tie najintenzívnejšie a najlepšie možné zmiešané orgazmy. Užite si maximálne potešenie s 9 intenzívnymi funkciami v uškách a guličkách a 12 silnými vibračnými programami vibrátora. Vibrátor je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pri nabíjaní svieti led dióda na červeno. Keď je batéria nabitá, led dióda svieti na zeleno. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je až 2,5 hod., doba prevádzky je 1-2 hod. v závislosti na zvolenom vibračnom režime a stave batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre spustenie vibrácií tela vibrátora stlačte veľké tlačidlo. Krátkymi stlačeniami si užívajte celkom 21 vibračných programov a vibrácií. Pre vypnutie veľké tlačidlo stlačte a dlho podržte. Vibrácie v králičích uškách a guličkách zapnete malým tlačidlom. Krátkymi stlačeniami prepínate 9 vibračných programov. Pre vypnutie stlačte a podržte dlho malé tlačidlo. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku stlačte a podržte obe tlačidlá naraz po dobu 2 sekúnd. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Telo vibrátora a ušká sú vyrobené zo silikónu v tej najvyššej kvalite a podstavec je z kvalitného ABS plastu s povrchovou úpravou, vďaka ktorej je aj tvrdý plast veľmi príjemný. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 12 vibračných programov + 9 stupňov intenzity ušiek a guličiek. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka vibrátora: 24,5 cm. Vkladacia dĺžka: 13,5 cm. Dĺžka ušiek: 7 cm. Priemer: 3,4-3,8 cm. Dĺžka guličiek: 11 cm. Priemer guličiek: 1,8-2,8 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť s obalom: 478 g, hmotnosť bez obalu: 374 g. Farba: čierna.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 24,5 cm
Priemer min. 3,4 cm
Priemer max. 3,8 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny, bod g a klitoriálny
Značka Happy Rabbit

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť