Happy Rabbit
Kat. číslo 093029

Duálny Vibrátor - G Spot Vibrator

(0 recenzí)
99.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Duálny vibrátor Happy Rabbit G Spot ponúka intenzívne potešenie v luxusnom balení. Kombinuje vnútornú i vonkajšiu stimuláciu. Zahnutý tvar výraznej špičky sa zameriava na bod G, zatiaľ čo extra silné králičie ušká dráždia klitoris. S týmto vibrátorom si užijete silné orgazmy a dokonalé uspokojenie. Ponúka extra výkon, ale zároveň je neuveriteľne tichý. Jeho príjemný povrch si vás získa na prvý dotyk. Celý vzhľad vibrátora je elegantný a luxusný. Obe dve časti vibrátora sú ohybné.

Tvar & funkcie
Zahnutá špička vibrátora sa sústredí hlavne na citlivý bod G a králičie ušká na intenzívnu stimuláciu klitorisu. Tento úžasný vibrátor je dobíjací, vybavený 2 silnými motorčekmi a môže sa pochváliť celkom 15 vibračnými programami a vibráciami. Na vibrátore si môžete nastaviť 3 stupne intenzity vibrácií a 9 ďalších vibračných programov. Ušká ponúkajú 3 stupne intenzity vibrácií. Vibrátor je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pri nabíjaní svieti led dióda na červeno. Keď je batéria nabitá, led dióda svieti na zeleno. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 2 hod., ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je 1-2 hod. v závislosti na zvolenom vibračnom režime a stave batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre spustenie vibrácií tela vibrátora stlačte veľké tlačidlo. Krátkymi stlačeniami si užívajte celkom 12 vibračných programov a vibrácií. Pre vypnutie stlačte veľké tlačidlo a dlho podržte. Vibrácie v králičích ušiach zapnete malým tlačidlom. Krátkymi stlačeniami prepínate 3 stupne vibrácií. Pre vypnutie stlačte a podržte dlho malé tlačidlo. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku stlačte a podržte obe tlačidlá naraz po dobu 2 sekúnd. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Telo vibrátora a ušká sú vyrobené zo silikónu v tej najvyššej kvalite a podstavec je z kvalitného ABS plastu s povrchovou úpravou, vďaka ktorej je aj tvrdý plast veľmi príjemný. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 12 vibračných programov + 3 stupne intenzity ušiek. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 24 cm. Vkladacia dĺžka: 13 cm. Dĺžka ušiek: 7 cm. Priemer: 3,2-4 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť s obalom: 434 g, hmotnosť bez obalu: 330 g. Farba: tmavo ružová.

Parametre produktu

Farba ružová
Dĺžka 24 cm
Priemer min. 3,4 cm
Priemer max. 4 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny, bod g a klitoriálny
Značka Happy Rabbit

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť