Fun Factory
Kat. číslo 095719

Sada pre mužov - Fun Factory Next Level Orgasm Deep Sea

(0 recenzí)
169.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Pripravte sa na zážitok, ktorý posunie vaše orgazmické hranice na úplne novú úroveň potešenia so sadou Next Level Orgasm Kit od Fun Factory. Táto sada v sebe ukrýva dve najpredávanejšie pomôcky pre mužov a páry, ktorí chcú objaviť nové dimenzie potešenia. Užite si vzrušujúcu stimuláciu s touto sadou, ktorá obsahuje vibračný stimulačný krúžok a vibračný stimulátor na penis a prežite tie najintenzívnejšie okamihy plné rozkoše. Obe pomôcky sú vyrobené z kvalitného lekárskeho silikónu, ktorý je nielen mäkký a príjemný na dotyk, ale aj úplne bezpečný pre vaše telo. Vodotesné prevedenie rozširuje možnosti použitia či už vo vani, v sprche, alebo kdekoľvek inde, kde vás napadne. Vďaka magnetickým USB káblom budú vaše pomôcky vždy pripravené na akciu. Nenechajte si ujsť šancu preskúmať nové hranice vášho sexuálneho potešenia s touto neodolateľnou sadou od Next Level Orgasm Kit. Doprajte si alebo svojmu partnerovi darček, ktorý prináša nielen radosť, ale aj nekonečné možnosti preskúmavania vlastnej sexuality. V elegantnom darčekovom balení navyše nájdete štýlovú cestovnú taštičku, vďaka ktorej budú vaše nové hračky vždy pripravené sprevádzať vás na každom kroku.

Stimulátor Manta
Manta sa pýši premyslenou konštrukciou s ohybnými krídlami, ktoré sa prispôsobia akejkoľvek veľkosti penisu a jemne obklopia žaluď, zatiaľ čo povrch stimulátora je vybavený stimulačnými ryhami na zosilnenie každého dotyku a zvýšenie celkového uspokojenia. Použitie stimulátora počas sexuálnych aktivít umožňuje prenášať vibrácie priamo na penis, čo poskytuje príjemnú stimuláciu partnerke. Tento stimulátor je ideálny nielen pre vzrušujúce chvíle počas orálneho sexu, kedy pomáha navodiť pocit hlbokého hrdla, ale aj pre hry s dráždením bradaviek, čím rozširuje možnosti vašich erotických hier. Ergonomická základňa v tvare očka umožňuje ľahkú manipuláciu. Tlačidlá na rukoväti vibrátora sú mierne vyvýšené, čo zjednodušuje ich ovládanie aj bez pohľadu a presvetlené pre pohodlné použitie aj v tme. Stimulátor má 6 úchvatných vibračných a pulzačných rytmov a 6 intenzít vibrácie, ktoré vám umožnia nájsť ideálnu kombináciu pre vaše momenty potešenia. Objavte tento skvelý vibrátor a nechajte sa uniesť na vlne rozkoše, ktorá je teraz na dosah ruky.

Ovládanie & Napájanie
Stimulátor Manta má indikáciu stavu batérie, čo zaisťuje, že vždy budete vedieť, kedy je čas ho dobiť. Doba prvého nabíjania je až 6 hodín, ale potom vám poskytne až 2 hodiny nepretržitého potešenia. Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie. Nabíjanie je ľahké a ekonomické s priloženým USB magnetickým káblom, ktorý je súčasťou balenia. Stimulátor je vybavený pamäťovou funkciou a zámkom tlačidiel a tak si ho môžete voziť všade so sebou. Ovládanie je veľmi jednoduché. Podržte tlačidlo FUN spolu s tlačidlom + po dobu 1,5 sekundy pre odomknutie zámku tlačidiel. Vibrátor zapnete stlačením tlačidla s nápisom FUN. Pre výber intenzity použite tlačidlá + a – . Na najvyššom stupni vibrácií pomocou tlačidla + a - prepínate medzi prednastavenými módmi. Vypnutie vykonáte stlačením tlačidla FUN.

Vibračný krúžok Nos
Dizajn a funkčnosť tohto vibračného krúžku naozaj zaujmú. Oproti klasickým modelom disponuje dvojitým motorčekom a je vybavený dvoma pružnými výbežkami. Tie sú natoľko dlhé, že dosiahnu priamo na klitoris a zároveň dostatočne ohybné, aby sa prispôsobili vášmu pohybu počas milostného aktu. To zaručuje presnú stimuláciu klitorisu a otvára dvere k synchronizovaným orgazmom oboch partnerov. Vibrácie z krúžku sa prenášajú aj na penis, ktorý tak vnútorne hladí a stimuluje pošvu. Flexibilita krúžku zaisťuje, že sa dokonale prispôsobí vášmu telu a poskytne ideálnu stimuláciu pre oboch partnerov. Vďaka účinnému zaškrteniu penisu krúžok umožňuje taktiež oddialiť ejakuláciu, čo vedie k predĺženiu vašich milostných chvíľ a zároveň prispieva k posilneniu a pevnejšej erekcii. K dispozícii sú 4 rýchlosti vibrácií, doplnené o jedno prekvapivo vzrušujúce vibrovanie, ktoré rozvibruje vaše zmysly a p

Parametre produktu

Farba zelená
Materiál silikón 
Značka Fun Factory

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť