Fifty Shades of Grey
Kat. číslo 093001

Minivibrátor - G-Spot Finger Vibrator

(0 recenzí)
44.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Minivibrátor na prst, s ktorým si užijete množstvo zábavy. Dokonale zakrivený vibrátor stačí nasadiť na prst, aby ste ho mali pevne v rukách a preskúmavať nielen bod G ale vydať sa aj na cestu ku klitorisu. Každé citlivé miestečko čaká na dráždenie a intenzívnu stimuláciu. Užite si 20 slastných vibračných programov a vydajte na cestu rajom spoločne alebo sama pri masturbácii.

Tvar & funkcie
Minivibrátor je skvele tvarovaný a môže sa použiť aj ako návlek na prst, je na ňom špeciálne očko na tieto účely. Je menších rozmerov a zmestí sa tiež pohodlne do každej kabelky aj batožiny. Môže s vami bez obáv z prezradenia cestovať. Tento minivibrátor sa hodí na stimuláciu bodu G, klitorisu, bradaviek, penisu, semenníkov, hrádze a ďalších erotogénnych zón. Vibrátor je malý, ale veľmi výkonný a ponúka celkom 20 vibračných programov, každý si nájde svoj obľúbený rytmus, ktorý ho dovedie k silnej rozkoši. Pomôcka je dobíjacia a je vybavená cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu. Tento výrobok je súčasťou oficiálnej kolekcie výrobkov Fifty Shades of Grey.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pri nabíjaní led dióda bliká. Pomôcka sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 60 minút, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je 180 minút v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre zapnutie krátko stlačte tlačidlo na vibrátore. Krátkymi stlačeniami si užívajte celkom 20 vibračných režimov (5 stupňov intenzity vibrácií a 15 rôznych vibračných programov). Pre vypnutie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku dvakrát rýchlo za sebou stlačte ovládacie tlačidlo. Pomôcku nabíjajte, keď je cestovný zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Minivibrátor je vyrobený zo silikónu v tej najvyššej kvalite. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Balenie zahŕňa látkové úložné vrecko REPREVE® vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Pomôcka je vodotesná, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 5 stupňov intenzity vibrácií + 15 vibračných programov. Materiál: silikón, REPREVE® fabric, nylon / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 10 cm. Vkladacia dĺžka: 6,5 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť bez obalu: 58 g. Hmotnosť s obalom: 110 g. Farba: čierna.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 10 cm
Priemer min. 2 cm
Priemer max. 2,6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvadsaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia erotogénne zóny
Značka Fifty Shades of Grey

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť