Fifty Shades of Grey
Kat. číslo 092960

Mini duálny vibrátor - Mini Rabbit Vibrator

(0 recenzí)
59.99 €
Nie je skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Objavte kúzlo vnútornej a vonkajšej stimulácie s týmto výkonným duálnym vibrátorom. Vďaka jeho menšej veľkosti ho ľahko schováte doma v zásuvke aj v batožine pri cestovaní. Malý, ale šikovný duálny vibrátor so zahnutou špičkou a dráždidlom na klitoris bude blízko vždy, keď dostanete chuť na sex. Zaujímavé vibračné programy potešia bod G aj klitoris súčasne. Váš sexuálny život dostane úplne nový rozmer. Vibrátor môžete použiť pri masturbácii aj pri milostných hrátkach v páre.

Tvar & funkcie
Zahnutá špička vibrátora sa sústredí hlavne na citlivý bod G a králičie ušká na intenzívnu stimuláciu klitorisu. Tento úžasný vibrátor je dobíjací, má silný motorček a môže sa pochváliť celkom 10 vibračnými programami. Užiť si môžete 3 stupne intenzity vibrácií a 7 ďalších vibračných programov. Vibrátor je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Odskrutkujte strieborné viečko v dolnej časti vibrátora. Pod viečkom je dierka na pripojenie USB kábla. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa vibrátor nabíja. Pri nabíjaní svieti led dióda na červeno. Keď je batéria nabitá, led dióda svieti na zeleno. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 90 minút, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je cca 40 minút v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre spustenie vibrácií stlačte ovládacie tlačidlo. Krátkymi stlačeniami prepínajte celkom 10 vibračných programov a vibrácií. Pre vypnutie ovládacie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku dvakrát rýchlo za sebou stlačte ovládacie tlačidlo. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Telo vibrátora a ušká sú vyrobené zo silikónu v tej najvyššej kvalite a spodná strieborná časť je z ABS plastu. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Súčasťou balenia je textilné vrecko na uschovanie pomôcky. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku kvalitný lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 10 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 13,5 cm. Vkladacia dĺžka: 9 cm. Dĺžka ušiek: 4 cm. Priemer: 2,8-3 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Farba: čierna / strieborná.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 13,5 cm
Priemer min. 2,8 cm
Priemer max. 3 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fifty Shades of Grey

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť