Arcwave

Masturbátor - Arcwave Ghost

(0 recenzí)
27.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Arcwave Ghost je obojstranný textúrovaný masturbátor vyrobený z jemného silikónu. Na každej strane je iný typ vrúbkov, dvojitá štruktúra sa stará o to, aby bola masturbácia pestrejšia. Svieži, ľahký dizajn robí z Arcwave Ghost praktickým, prenosným a inovatívne jednoduchým.

Tvar & Funkcia
Obojstranný textúrovaný návlek sa dá ľahko prevrátiť a vy si tak môžete užiť dva druhy stimulácie. Vytvára úplne nový pocit potešenia, preto je hranie s Ghostom intenzívnejšie ako bežná masturbácia. Je veľmi flexibilný, aby vyhovoval všetkým veľkostiam penisu. Kompaktná veľkosť: Ghost je navrhnutý tak, aby presne padol do ruky a pohodlne sa používal. Jeho ergonomický tvar umožňuje neuveriteľne jednoduchú manipuláciu a vždy vám poskytne dokonalý úchop. Jeho štíhly dizajn a úhľadné úložné puzdro s vetracími otvormi vám navyše umožní uskladniť ho diskrétne a hygienicky.

Materiál & Vodeolnosť
Ghost je celý vyrobený z revolučného silikónu CleanTech spoločnosti Arcwave, je super hladký, hygienický a odolný. Materiál má vynikajúcu povrchovú úpravu a zároveň je odolný a pripravený na ďalšie použitie. Ghost sa ľahko čistí a suší. Je 100% vodotesný, dá sa použiť v sprche, vo vani, ale aj v bazéne.

Parametre
Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 9 cm - flexibilná. Priemer: 2,5 cm - flexibilný. Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 35 g. Hmotnosť s obalom: 68 g. Rozmery obalu: 4x10x4 cm.

Parametre produktu

Farba čierna, modrá, zelená
Dĺžka 9 cm
Priemer flexibilný
Materiál silikón 
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Arcwave

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť