Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem

Ako na oddialenie ejakulácie? Skúste našich 6 tipov

Väčšina mužov chce v posteli "dlho vydržať", ale nie vždy to ide. Predčasná ejakulácia je dvojakého druhu - tá jednoduchšia je stenická, ktorá je spôsobená príliš vysokou citlivosťou penisu. V tomto prípade sa mužovi nepodarí ejakuláciu včas zastaviť. Spravidla je však po chvíli schopný druhého kola a túto formu predčasnej ejakulácie možno ľahšie ovládnuť. Ten komplikovanejší typ predčasného vyvrcholenia, astenický, postihuje mužov bez ohľadu na vek a ide o stratu kontroly nad penisom. Často muž ejakuluje skôr, než má vôbec dostatočne silnú erekciu pre styk. Naše tipy pomáhajú predovšetkým mužom so stenickou formou, ale môžu pomôcť aj pri tej astenickej.

1.  Komunikujte!

Komunikácia medzi partnermi je úplný základ. Nech už má muž akúkoľvek z foriem poruchy erekcie, hlavné je sa o tom porozprávať. Astenická forma predčasnej ejakulácie je často spôsobená psychickým zaťažením a práve aj zverenie sa partnerovi je spôsob, ako také zaťaženie zmierniť aspoň v súkromnom živote. Všeobecne pomáha komunikácia počas sexu - partnerka napríklad môže blížiacu sa ejakuláciu oddialiť stlačením koreňa penisu či zmenou rytmu. Celý milostný akt sa dá tiež predĺžiť predohrou, kedy je pozornosť viac venovaná žene.

2. Tréning číslo 1: Každý deň 30 minút cvičenia

Pravidelný masturbačný tréning, niekedy nazývaný "start-stop", pomôže k dlhšej výdrži. Vtip je v tom, že je potrebné masturbovať pol hodiny tak, aby došlo k vyvrcholeniu až na samotnom konci cvičenia. Akonáhle sa blíži orgazmus, je nutné prestať, nechať penis chvíľu odpočinúť a potom opäť pokračovať. Pri tej jednoduchšej forme predčasnej ejakulácie má tento tréning vysokú úspešnosť, pri tej komplikovanejšej tiež pomôže, ale skôr ako doplnok. Je však nutné vykonávať cvičenie pravidelne a rozhodne ho neskracovať. Všeobecne sa odporúča každý deň aspoň trikrát zerektovať penis bez konečnej ejakulácie - podporuje to funkciu prekrvenia orgánu a tiež funkciu toporivých teliesok.

3. Tréning číslo 2: Prerušovanie močenia

Takzvané Kegelove cviky fungujú ako posilňovače panvového dna a prevencia inkontinencie, s predčasným vyvrcholením pomôžu aj mužom so stenickou formou predčasnej ejakulácie. Spočívajú v opakovanom prerušovaní prúdu pri močení.

4. Pravidelné používanie vákuovej pumpy

Skvelý je aj pravidelný tréning s pomocou vákuovej pumpy - vákuum totiž pôsobí na toporivé telieska, ktoré vplyvom pravidelnej stimulácie zlepšujú svoju funkčnosť. Ak muž začne s pravidelným používaním vákuovej pumpy pred tridsiatkou, môže si predĺžiť schopnosť aktívneho sexuálneho života o mnoho rokov. Najmä pre staršie ročníky je to neoceniteľný pomocník.

5. Znecitlivujúce prostriedky

Ide o gély alebo kondómy znižujúce citlivosť penisu. Ich účinok má však výhodu aj nevýhodu zároveň - síce predĺžia sex, ale tiež môžu znížiť pôžitok muža.

6. Návšteva lekára

Toto riešenie je dobré zvážiť, keď nič iné nepomôže. Lekár môže predpísať určité lieky, ale vždy je potrebné myslieť aj na všetky riziká a možné vedľajšie účinky.

 

Mohlo by vás zaujímať:

SPREJ ODDALUJÍCÍ EJAKULACI - (50ML)

SPREJ ODDALUJÍCÍ EJAKULACI - (20ML)

GEL ODDALUJÍCÍ EJAKULACI - (100 ML)

GEL ODDALUJÍCÍ EJAKULACI - (50 ML)

KRÉM NA ODDÁLENÍ EJAKULACE - DELAY CREAM 30ML

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť