Na vlastné zmysly

Lov za dokonalými darčekmi je stále viac napínavým. Internetové nakupovanie je síce rýchle a pohodlné, ale skrýva riziká. Ako si môžete byť istí, že to, čo ste starostlivo vyberali online, splní vaše očakávania a dorazí včas? Veľakrát sa stáva, že produkt je svojím vzhľadom, materiálom a funkčnosťou iný, než aká bola vaša predstava.

 

Prestaňte sa spoliehať iba na virtuálne obrazy a popisy produktov. Príďte osobne navštíviť naše predajne a doprajte si zážitok, ktorý vám žiadny online obchod ponúknuť nemôže. Príďte a dotknite sa produktov, prezrite si ich vlastnými očami, preskúmajte ich materiál a pocitové vlastnosti.

Získajte odpovede na vaše otázky

Predstavte si, že držíte v ruke Womanizer Premium 2 a cítite, aký je hladký a príjemný na dotyk a ako silne pulzuje. Alebo sa dozviete, akým spôsobom erekčný krúžok Bond sedí, ako pôsobí jeho vibrácia a či skutočne splní všetko, čo sľubuje. Dozviete sa napríklad ako ho môže ovládať aj partnerka pomocou diaľkového ovládača. V našich predajniach môžete získať odpovede na všetky tieto otázky a mnoho ďalších.

 

Navštívte naše predajne a nechajte sa inšpirovať širokou ponukou produktov, ktoré obohatia váš intímny život. Príďte za nami a objavte nové možnosti pre váš partnerský život v príjemnom a neformálnom prostredí. Naše záväzky k diskrétnosti a profesionalite sú zárukou, že sa u nás budete cítiť vždy pohodlne a bez obáv.

 

 

 

Pomôžeme vám s výberom

Doprajte si zážitok z osobného poradenstva od našej skúsenej obsluhy, ktorá vám ochotne pomôže nájsť ideálny párový vibrátor presne na mieru vašim potrebám. Bude ideálnym doplnkom do vašej spálne, ktorý bude súčasne baviť vás oboch. Na predajni môžete preskúmať rôzne modely, príslušenstvo a doplnky, ktoré zintenzívnia váš spoločný zážitok.

 

 

 

Radosť máte na dosah

Produkty, ktoré vás zaujímajú, vo vás môžu vyvolávať množstvo otázok. Čo všetko dokáže sprchová stimulačná hlavica Wave? Neváhajte a opýtajte sa na ňu priamo u nás. Vďaka osobnej návšteve získate nielen istotu vo výbere, ale aj skvelý zážitok z nakupovania.

 

Navštívte naše predajne Erotic City a objavte radosť z osobného výberu.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť