Cesta k extáze bodu G

A je to tu, prichádza svetová novinka Womanizer OG s novým druhom potešenia. Womanizer ide dopredu a technológia Pleasure Air, ktorá sa stará o tie úžasné orgazmy a prináša pocity slasti, dokáže teraz zaistiť aj stimuláciu bodu G. Okrem použitia patentovanej technológie Pleasure Air používa OG tiež vibrácie, takže bod G a citlivá vaginálna oblasť získajú dvojitú nálož slastných pocitov. Stimulačnú hlavicu Pleasure Air môžete samozrejme použiť aj na klitoris, takže je táto hračka všestranná, ale skutočným jedinečným kúzlom OG je jej použitie vo vnútri vagíny.

 

Orgazmus bodu G je úžasný zážitok. Dosiahnutie vyžaduje trochu času a starostlivosti, ale výsledné vyvrcholenie je veľmi uspokojivé a úplne odlišné od všetkého, čo ste zažili. Pre príjemné naladenie začnete stimuláciou klitorisu, potom vložíte stimulačnú hlavicu Pleasure Air do pošvy a prejdete k vnútornej stimulácii bodu G. Womanizer OG je prostredníkom k novým pocitom, nástrojom pre odvážne ženy otvorené úplne novému typu potešenia. Nenechajte si ujsť túto dokonalú erotickú hračku, ktorá vám dopraje jedinečný zážitok a pocit slasti.

.

Všetko o technológii Pleasure Air

Klitoris je priamo stvorený na čisté potešenie. Má viac ako 8 000 nervových zakončení, ktoré pracujú na vašej blaženosti. Jedinečná časť tela si zaslúži jedinečné zaobchádzanie, a preto bola vynájdená technológia Pleasure Air. Revolučná stimulácia Womanizeru využíva tlakové vlny pre koncentrovanú, bezkontaktnú stimuláciu na rozdiel od čohokoľvek iného. Toto je vážne orgazmus s veľkým Oooo…

 

Jedinečná technológia Pleasure Air od Womanizeru zmenila sexuálny život mnohým párom a stala sa priekopníkom úplne nových vzrušujúcich pocitov. Od svojho založenia v roku 2014 Pleasure Air šíri orgazmy po celom svete. Zatiaľ ale nikdy nebola zameraná na bod G - až doteraz.

 

 

Všetko o bodu G

Bod G: Je to niečo, o čom väčšina milencov počula, ale je trochu zle pomenovaný. Bod G nie je ani tak „bodom“, ako skôr väčšou oblasťou vnútorného klitorisu, ktorú možno stimulovať zvnútra pošvy. A stáva sa citlivejšou, keď sa celý klitoris prekrvuje, obvykle vonkajšou stimuláciou pred a počas penetrácie.

 

Vnútorná oblasť G klitorisu, pokrytá prednou vaginálnou stenou, je menej citlivá ako vonkajší klitoris, a preto trvá dlhšie, než sa „zahreje“, čo treba mať na pamäti pri používaní Womanizeru OG. Orgazmus bodu G je skutočne špeciálny, jedinečný zážitok, ktorého dosiahnutie si vyžaduje trochu času a starostlivosti.

Womanizer OG – cesta k extáze

Klitoris sa zväčšuje a tvrdne, keď ho stimulujete a stáva sa citlivejším. Vďaka tomu je vnútorná oblasť klitorisu („bod G“) väčšia, citlivejšia a vnímavejšia na stimuláciu. Womanizer OG je cesta k extáze - vaša jedinečná orgastická cesta. Urobte si chvíľku na aktiváciu vnútorného klitorisu („bodu G“) pomocou stimulátora Pleasure Air na vonkajšom klitorise, aby ste sa naladili a vzrušili pred vložením OG do pošvy, aby ste mohli použiť stimulátor Pleasure Air na vnútornom klitorise.

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť