Womanizer

Womanizer - Liberty 2

(1 recenze)
119.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Za minútu na vrchole!
Nový Womanizer Liberty 2 prináša ešte viac vzrušenia ako predchádzajúci model. Po novom sa môžete tešiť na 8 stupňov intenzity a stimulátor klitorisu s lepším výkonom. Liberty 2 je vybavený cestovným zámkom, ktorý chráni výrobok pred nechceným zapnutím. Tým si zaistíte väčšiu diskrétnosť pri cestovaní a zabránite tak nechcenému vybitiu.

Čím je Womanizer tak zvláštny?
Je to stimulátor klitorisu vybavený technológiou Pleasure Air, ktorá je patentovaná. Technológia Pleasure Air sa zameriava na klitoris ako na centrum ženskej rozkoše. Zaisťuje stimuláciu klitorisu s pomocou pulzujúcich tlakových vĺn. Womanizer úplne obklopí klitoris, zľahka ho nasaje a potom bezdotykovo stimuluje. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel od extra jemných až po ultra silné, presne podľa vašich potrieb.

Womanizer Liberty 2
Nádherný model Womanizeru, ktorý vás zaujme predovšetkým svojim vzhľadom. Je veľmi diskrétny a je vybavený magnetickým krytom, takže je ideálny aj na cesty. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 8 stupňov intenzity. Liberty 2 je vybavený cestovným zámkom. Tento typ nemá pohotovostný režim, takže sa pri nečinnosti sám nevypne. To je výhoda pre ženy, ktoré potrebujú dlhšiu stimuláciu na jednom určitom stupni intenzity a vypnutie pre nich môže byť nežiaduce.

Liberty 2 je 100% vodotesný (IPX 7) a vy s ním môžete relaxovať v sprche aj vo vani. Materiál: ABS, silikón. Rozmery Womanizeru: 105x50x40 mm. Hmotnosť: 90 g. Rozmery balenia: 125x106x60 mm. Hmotnosť s obalom: 288 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Dobíjacia Li-ion batéria (3,7V, 160mAh). Doba nabíjania je 60 min. Doba prevádzky je úžasných 120 min. Farba: fialová. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Farba fialová, modrá, ružová, zelená
Dĺžka 12,5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-osemstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoriálny
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Oliver

    Myslím ze dobry. Tyhle hračky vždycky potěší.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť