Womanizer
Kat. číslo 095169

Sada Premium 2 a Chorus - Golden Moments 2

(0 recenzí)
359.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Otvorte dvere do sveta nekonečnej rozkoše s naším exkluzívnym setom Golden Moments 2. Tento luxusný balíček, špeciálne zostavený pre páry aj vášnivé ženy, je kľúčom k novým vzrušujúcim milostným zážitkom. Nechajte sa unášať vlnou intenzívnych pocitov a objavte nové horizonty spoločných milostných chvíľ so stimulátorom klitorisu Womanizer Premium 2 a párovým vibrátorom We-Vibe Chorus, obaja v špičkovom prevedení v elegantnej čiernej farbe.

Zdieľajte potešenie!
Objavte nový spôsob, ako sa spoločne hrať! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjací vibrátor pre páry. Je navrhnutý tak, aby priniesol potešenie obom partnerom pri milovaní. Žena si vychutná silnú stimuláciu na klitorise a bode G súčasne, muž bude cítiť vzrušujúce vibrácie na penise. Atmosféra spoločného vzrušenia a vnímania vibrácií je neuveriteľne krásna a maximálne pár spája.

Čím je Chorus výnimočný?
Chorus je ďalší level sexu. Zoznámte sa s úplne dokonalým a úžasným vibrátorom pre páry. We-Vibe Chorus je najintuitívnejší vibrátor pre páry všetkých čias. Je nastaviteľný v ohybe, takže môžete vibrácie presnejšie zacieliť. Je pohodlný pre oboch partnerov a je veľmi diskrétny a tichý. Ovládať ho môžete tlačidlom priamo na výrobku, s pomocou inovatívneho diaľkového ovládania alebo s pomocou mobilného telefónu. Moderná mobilná aplikácia We-Vibe umožňuje partnerovi ovládať pomôcku a hrať sa s partnerkou na akúkoľvek vzdialenosť. Vášeň nepozná hranice.

Funkcie: 10 základných vibračných programov a 10 stupňov intenzity a vďaka mobilnej aplikácii vlastné vibračné programy a vibrácie do rytmu hudby. We-Vibe Chorus je 100% vodotesný (IPX7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Rozmery: 78x33x43,5 mm. Súčasťou balenia je dobíjacia základňa a USB kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 90 min. Súčasťou balenia bezdrôtové diaľkové ovládanie. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Tipy na zaujímavé milostné polohy s We-vibe párovými pomôckami nájdete TU

Za minútu na vrchole!
Womanizer je unikátny stimulátor klitorisu, ktorý má za úlohu jediné - ženský orgazmus. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie v neuveriteľne krátkom čase. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím problémy alebo ho nedosahovali vôbec.

Womanizer Premium 2
Womanizer Premium 2 je úžasná kombinácia nových technológií a vysoko kvalitného designu. Prináša silné aj niekoľkonásobné orgazmy, presne ako je jeho zvykom. Intenzitu tlakových vĺn pohodlne nastavíte pomocou tlačidiel + a -. Celkom máte k dispozícii 14 stupňov intenzity - od extra jemnej až po ultra silnú. Womanizer Premium ale ponúka niečo úplne nové a od predošlých typov sa líši týmito zásadnými funkciami: Smart Silence (chytré ticho) a Autopilot.

Womanizer Premium 2 je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón, ABS. 155x50x35 mm. Hmotnosť: 141,4 g. Súčasťou balenia je magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 120 min. Doba prevádzky: 240 min. Farba: čierna. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Womanizer s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. 5 rokov záruka! Platí pre Womanizery zakúpené od 14.01.2021.

Parametre produktu

Materiál silikón 
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Womanizer

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť