We-Vibe

Vibrátor - We-Vibe Rave 2

(0 recenzí)
159.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

We-Vibe Rave 2 je úžasný vibrátor a je navrhnutý pre čistú rozkoš. Zameriava sa na vaginálne potešenie a vďaka jeho tvaru môžete aktivovať bod G. Jeho zahnutie sa dá nastaviť a vy si môžete užiť stimuláciu presne na telo. Dá sa zahnúť tak veľmi, že môže stimulovať súčasne vaginálne aj na klitorise súčasne. Zaujímavé vibrácie pomáhajú k intenzívnemu vyvrcholeniu. Vibrátor Rave 2 poláska každé citlivé miesto vo vnútri a dopraje vám silné orgazmy a čisté potešenie.

Tvar & Funkcie
Rave 2 vyzerá na prvý pohľad ako klasický vibrátor s miernym zahnutím na bod G. Zahnutie sa dá ale nastaviť a z klasického vibrátora sa stane duálny, pretože v tej chvíli môže stimulovať vnútorne aj zvonku súčasne. Vďaka tvarovaniu sa dá lepšie zacieliť bod G, Rave 2 bude teda ideálny na hľadanie tejto citlivej oblasti. S týmto vibrátorom si môžete užiť zaujímavé vibračné programy.

Ovládanie & Napájanie
Vibračné programy môžete pohodlne nastaviť tlačidlami na vibrátore alebo s pomocou mobilnej aplikácie, vďaka ktorej získate programy a funkcie navyše. S aplikáciou We-Vibe môžete vibrátor ovládať, keď ste spolu v jednej miestnosti, ale aj na veľké vzdialenosti. We-Vibe Rave 2 je dobíjací vibrátor a nabíja sa s pomocou magnetických konektorov.

Materiál & Vodeodolnosť
Rave 2 je celý potiahnutý ultra hygienickým silikónom šetrným k pokožke. Materiál neobsahuje ftaláty, BPA, ani latex. Užite si svoj vibrátor aj vo vani, v sprche alebo vo vírivke s vodotesnosťou IPX7.

Parametre
Funkcie: 10 základných vibračných programov a vďaka mobilnej aplikácii vlastné vibračné programy a vibrácie do rytmu hudby. We-Vibe Rave 2 je 100% vodotesný (IPX7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Rozmery: 21,7x8,5x3,9 cm. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel (sieťový adaptér nie je súčasťou balenia). Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 120 min. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Farba: svetlo modrá. Hmotnosť bez obalu: 173 g. Hmotnosť s obalom: 473 g. Rozmery obalu: 11x25x7,3 cm.

Parametre produktu

Farba modrá, ružová
Dĺžka 21.7 cm
Priemer max. 3.9 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálne a bod G
Značka We-Vibe

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť