We-Vibe

Stimulátor klitorisu - We-Vibe Melt

(0 recenzí)
od 154.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

We-Vibe Melt je stimulátor klitorisu s unikátnou technológiou Pleasure Air, ktorá obklopuje klitoris pulzujúcimi vlnami a jemným sacím efektom a umožňuje stimulovať klitoris bezdotykovo. Táto obľúbená stimulácia už priniesla mnohým ženám vysnívané orgazmy. S touto technológiou dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré s jeho dosiahnutím mali problémy a výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy. Silné vyvrcholenie prichádza rýchlo a žena cíti mimoriadne intenzívne pocity slasti. We-Vibe Melt má k dispozícii celkom 12 stupňov intenzity od extra jemnej až po ultra silnú. Každá žena si z tejto širokej škály vyberie tú svoju obľúbenú mieru intenzity. Melt bol špeciálne vyvinutý nielen pre chvíle osamote, ale hlavne pre spoločné milovanie. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru ho možno priložiť ku klitorisu takmer pri každej milostnej polohe. Ovládanie je veľmi jednoduché, ovláda sa ručne tlačidlami plus a mínus alebo sa dá ovládať partnerom aj na diaľku s pomocou bezplatnej aplikácie We-Connect, ktorá spája páry po celom svete. Vďaka pokročilému nastaveniu vo We-Connect môžete Melt ponechať v pohotovostnom režime až 4 hodiny, než sa prepne do režimu spánku. We-Vibe Melt je 100% vodotesný (IPX 7), preto s ním môžete relaxovať nielen v sprche ale aj vo vani. Materiál: silikón. Batéria: dobíjacia lítium polymérová. Súčasťou balenia je dobíjací magnetický USB kábel. Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 120 min. Farba: tmavo modrá. Súčasťou balenia je hodvábne látkové vrecúško na uskladnenie alebo na cesty. Pre maximálne vzrušujúce pocity odporúčame použiť Melt s kvapkou lubrikantu. Potom už vás nebude nič obmedzovať v dosahovaní búrlivých a ohromujúcich orgazmov. Rozmery výrobku: 12,6 x 2,4 x 1 cm. Hmotnosť balenia: 320 g. Veľkosť obalu: 9,7x15,7x7,2 cm.

Parametre produktu

Farba modrá, ružová
Dĺžka 12.6 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia klitoris
Značka We-Vibe
K stiahnutiu MELT_We-Vibe_EN_CZ_SK.pdf

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť