Alebo čo so sebou do lietadla

Cítite tú vôňu? Omamnú a zmysly prebúdzajúcu? To je vôňa blížiacej sa dovolenky. Čas, kedy môžeme hodiť za hlavu starosti, striasť zo seba zvyšky starostí všedných dní a naplno si užiť čas sami pre seba. Vo výbave by nám rozhodne nemalo chýbať nič, čo nám dovolenku dokáže spríjemniť, najmä obľúbená hračka. Čo ak nám ale pri balení ide o každý kilogram a každý kubický decimeter, pretože rozmery palubnej batožiny sú nepríjemne malé a letiskové váhy neúprosné? Poďte sa s nami mrknúť na to, čo sa vám do kufra určite zmestí.

Silná príťažlivosť

Zatiaľ čo s príťažlivosťou zemskou si hravo poradia letecké motory, vy si môžete svoju príťažlivosť a sebavedomie zvýšiť miniatúrnou fľaštičkou s feromónmi. Nezadaní si zvýšia šancu na zoznámenie (nezabudnite pribaliť kondómy), zadaní zapália novú iskru vášne a všetkým dohromady potom možno pár kvapiek tejto super diskrétnej tekutiny pomôže navodiť úsmev personálu počas letiskových kontrol. Za pokus to určite stojí.

Vysoké očakávania

Niekto let prespí s maskou na očiach, iný sa vznáša na krídlach fantázie. Nemusíte byť práve členmi Míľového klubu, aby vám na palube lietadla napadlo, čo všetko by ste najradšej zažili už cestou. Pokiaľ letíte do destinácie, kde sú povolené erotické pomôcky a zároveň letíte so spoločnosťou, ktorá dovoľuje tieto drobnôstky mať v príručnej batožine, arzenál pre nenápadné hrátky je hneď po ruke. Nikto nemusí vedieť, že prstienok, ktorý si dáma práve navliekla, bude za chvíľku nenápadne prenášať vibrácie na stehno jej partnera a dráždiť tak jeho fantáziu na úplnú hranicu znesiteľnosti. Hračky môžu dokonca byť aj dômyselne skryté pod odevom. Už ste počuli o kombinácii Tease Us? Ani lietadlo sa nedrží stále pri zemi, prečo by ste mali vy?

Cesta aj cieľ

Vyzerá trochu ako nerozvitý tulipán, je sám sebe krabičkou a zmestí sa do každej kabelky či vrecka rovnako ako napríklad hracie kocky alebo karty. Ocenia ho ako ženy, tak aj muži, pretože s týmto cestovným zázrakom môže byť jej orgazmus rýchlejší ako nájdenie vlastného sedadla v lietadle a mužom sa tak počas milovania výrazne znižuje prípadný stres z výdrže. S jeho použitím ale budete musieť počkať až do hotelovej izby, kde po dlhej ceste prinesie vytúžené a dlho očakávané uvoľnenie. Ten oslobodzujúci pocit s Womanizerom Liberty jednoducho chcete zažiť.

Láska s vôňou morskej soli

Slaná voda má sama o sebe blahodarné účinky na naše telo, ale starostlivosti nie je nikdy dosť. Počas horúcich letných nocí sa rozhodne hodí mať po ruke cestovné balenie dezinfekcie 2v1 na hračky aj na intímne partie a tiež kvalitný lubrikačný gél. Aloe vera a panthenol sú presne tou kombináciou, ktorá nielenže spríjemní milostné maratóny, ale dokáže upokojiť a hýčkať intímne partie aj po nich. Takže druhý deň v slanej vode nebude žiadne „Jauvajs!“, ale len blažený úsmev počas hojdania sa na vlnách. A keď je reč o kúpaní, tak jedno balenie tampónov Soft Dry tiež veľa miesta nezaberie a pomôže prípadne vyriešiť hneď dve veci naraz.

Malý tip na záver

Šaty a sukne sú ako stvorené na to, aby telo mohlo voľne dýchať. Viete, že 22. júna je Medzinárodný deň bez nohavičiek? To je ideálna príležitosť urobiť niečo pre svoje zdravie. Len pozor na dĺžku sukne, milé dámy, nech zraku ostatných zostane skryté, čo skryté byť má. Nácvik známej filmovej scény s výsluchom podozrivej je rozhodne bezpečnejšie vykonávať iba v súkromí.

 

Pre tú najlepšiu výbavu na dovolenku sa zastavte v predajniach Erotic City alebo rovno v našom e-shope. A my vám už teraz prajeme šťastný let, hladké pristátie a čo najhorúcejšie zážitky z letnej dovolenky!

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť