Pro českou verzi přejděte na web www.eroticcity.cz

Podpora erekcie, prevencia, zväčšenie penisu

Hľadáte spôsob, ako podporiť erekciu? Vákuová pumpa je malý zázrak a nádej pre mužov s nedostatočnou erekciou a problémami so stabilnou erekciou. Či už prišli problémy s vekom, kvôli zdravotným alebo psychickým problémom, vákuová pumpa je veľká šanca na normálny sexuálny život. Niektorí muži sú síce k vákuovej pumpe trochu skeptickí, ale jej funkčnosť je preverená a pumpa skutočne funguje, aj keď len krátkodobo. Pravidelným užívaním sa ale výrazne ovplyvní kvalita erekcie a ako bonus aj dĺžka samotnej erekcie. Je to podobné ako s posilňovaním, efekt trvá po celú dobu každodenného tréningu.

 

Vákuové pumpy sa používajú pri poruchách erekcie pre stimuláciu pôvodných funkcií, ale aj ako prevencia pred problémami s erekciou. Vákuové pumpy sú všeobecne veľmi rozšírené, väčšina mužov aj žien o nich už počula. Napriek tomu vákuovú pumpu používa prekvapivo málo mužov. Pritom je to tak jednoduché a efekt pomerne veľký. Vákuová pumpa totiž prináša okamžité zlepšenie erekcie, stoporený penis je pevnejší a zároveň si erekciu udrží omnoho dlhšie. Ako malý bonus sa po použití vákuovej pumpy penis tiež ľahko zväčší do šírky aj dĺžky vďaka nadmernému prekrveniu.

 

Princíp a efekt

Vákuová pumpa funguje na zákonoch fyziky, preto je tak spoľahlivá a mužom naozaj pomáha. Valec vákuovej pumpy stačí nasadiť na penis, dobre utesniť a s pomocou pumpičky vytvoriť vnútri valca vákuum. Vďaka nemu sa do penisu nahrnie krv, tým sa aktivujú toporivé telieska a dostaví sa erekcia.

Zväčšenie penisu a ďalšie plusy

Vakuová pumpa dokáže přirozenou cestou bez nutnosti chirurgického zákroku také zvětšit penis až o několik desítek procent. Nejúčinnější jsou v tomto směru vodní pumpy Bathmate. Pumpa zároveň pomáhá zlepšit a zkvalitnit výdrž při erekci. Další přidanou hodnotou je, že některé pumpy disponují stimulačními výstupky, různou intenzitou sání a některé i vibracemi, takže použití pumpy může přinášet i jedinečné potěšení.

Kedy začať?

Vákuová pumpa sa používa nielen pri ťažkostiach s erekciou, ale aj ako prevencia. Je to skvelý tréningový nástroj aj pre mladých mužov. V takom prípade stačí pumpu nasadiť, niekoľkokrát po sebe nechať penis stoporiť a zase ochabnúť. Trénujete tak toporivé telieska a dochádza k lepšiemu prekrveniu penisu.

Kedy používanie konzultovať so svojím ošetrujúcim lekárom?

V prípade, že beriete lieky na riedenie / zahustenie krvi, ak máte poruchu zrážanlivosti krvi a existuje u vás zvýšené riziko trombózy, pri problémoch s krvným tlakom a ak užívate lieky na krvný tlak, v prípade že trpíte cukrovkou. Tiež po operácii prostaty, po prekonanom infarkte, či mŕtvici.

Výber vákuovej pumpy

Výber pumpy je kľúčový. Vákuové pumpy sa líšia najmä spôsobom, akým sa odsáva vzduch z valca. Existujú pumpy s balónikom, piestové, kliešťové alebo elektrické.

Elektrické pumpy

Top medzi pumpami sú práve elektrické, ide o najnovšie modely na trhu, ktoré delíme na dobíjacie a batériové. Výhodou je ich výkon a pohodlná manipulácia, stačí stláčať tlačidlá a nemusíte ručne pumpovať. Sústredíte sa len na seba a dokonalú erekciu.

Vodné pumpy

Špeciálne pumpy, ktoré majú najväčší účinok v sprche alebo vo vani. Postarajú sa o skvelú erekciu a pri pravidelnom používaní aj o zväčšenie penisu. Výrobca uvádza, že pumpa Bathmate môže zväčšiť penis až o 30% na celkovom objeme.

Piestové a kliešťové pumpy

Tento spôsob odsatia vzduchu je skvelý a veľmi spoľahlivý, vákuum vytvoríte celkom rýchlo, výkon pumpy je vynikajúci. Piestový spôsob odsatia má napríklad pumpa Charisma, Athena alebo Polymona a kliešťový má Mensa a Columba.

Balónkové pumpy

Pumpy s balónikom považujeme za najmenej výkonné. Sú skôr pre mužov, ktorí potrebujú len menší podtlak.

 

Ako začať?

Výrobcovia odporúčajú odstránenie pubického ochlpenia, ale väčšinou to nie je nutné. Valec sa nasadzuje na penis až k jeho koreňu s použitím kvalitného lubrikantu. Následne opatrne začnite odsávať vzduch z pumpy. Vákuové pumpy sú používané súčasne s erekčným krúžkom. Po dosiahnutí erekcie sa pri koreni umiestni erekčný krúžok, ktorý udrží erekciu stabilnú a dlhšie trvajúcu. Kompletný návod na použitie dostanete ku každému výrobku.

 

Z čoho sa pumpa skladá?

Vákuová pumpa pre mužov je zdravotná a erotická pomôcka, ktorá sa skladá z valca, tesniacej manžety (niektoré typy púmp sú bez manžety), odsávacieho zariadenia a ventilu, ktorým sa vracia vzduch do valca.

 

Vedľajšie účinky

Pre zdravého muža je vákuová pumpa úplne bezpečná, ak sa samozrejme používa s rozumom a nezachádza sa do extrémov. Použitie musí byť bezbolestné a príjemné. Napriek tomu sa môžu občas objaviť na pokožke v mieste kontaktu drobné odreniny alebo pomliaždeniny. Pri rýchlom nástupe erekcie môže dôjsť k bolesti alebo znecitliveniu penisu, môže ovplyvniť priebeh ejakulácie.

 

Erotic City

ZDRAVIE - VZŤAHY - RADOSŤ

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť