Romp
Kat. číslo 094793

Duálny stimulátor - Reverb

(1 recenze)
59.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

ROMP Reverb je duálny vibrátor s technológiou Pleasure Air. Vnútorné rameno vibrátora bude stimulovať bod G a vonkajšia stimulačná hlavica klitoris. Reverb je erotická hračka, ktorá poskytuje dva typy stimulácie, vnútornú aj vonkajšiu, pre silné, zmiešané orgazmy. Dvojitá stimulácia je pre niektoré ženy zásadná pre dosiahnutie orgazmu.

Tvar & Funkcie
Erotická pomôcka má tvar V. Zavádzacia časť je mierne vrúbkovaná pre väčšiu stimuláciu. Tlačidlá sú umiestnené tak, aby sa ROMP Reverb pohodlne ovládal. Ponúka 10 stupňov intenzity na stimuláciu klitorisu, pri vibrátore 3 stupne intenzity vibrácií a 7 vibračných programov. ROMP Reverb je dobíjací a vodeodolný, vybavený cestovným zámkom.

Ovládanie & Napájanie
ROMP Reverb má dve ovládacie tlačidlá. Každá funkcia sa zapína a ovláda jedným tlačidlom. Tlačidlo s kolieskom ovláda stimulátor klitorisu. Ak ho chcete zapnúť, podržte tlačidlo n po dobu 2 sekúnd, až sa funkcia zapne. Ďalšími krátkymi stlačeniami zvyšujete intenzitu. Pre vypnutie podržte tlačidlo na 2 s. Vibrácie ovládate tlačidlom s vlnovkou a postupujete rovnako. Pri použití naneste lubrikačný gél na stimulačnú hlavicu aj vibrátor alebo na intímne partie. Stimulátor ROMP Reverb je vybavený cestovným zámkom, ktorý šetrí batériu a nepríjemné situácie, kedy pomôcka začne bzučať napríklad v batožine. Pomôcka je dobíjacia.

Materiál & Vodeodolnosť
Povrch pomôcky je silikónový, žltý ovál okolo ovládacích tlačidiel je z ABS plastu. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Pomôcka je vodotesná (IPX7), môžete ju bez obáv ponoriť do vody. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: Pleasure Air 10 stupňov intenzity, vibrácie 3 stupne intenzity + 7 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Rozmer: 14x11,6 cm. Zavádzacia dĺžka: 10,5 cm. Priemer vibrátor: 3,5. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Doba nabíjania: 150 minút. Doba prevádzky: 90 minút. Farba: fialová/žltá. Hmotnosť bez obalu: 177 g. Hmotnosť s obalom: 245 g. Veľkosť obalu: 13,5x16,5x6 cm.

Parametre produktu

Farba fialová
Dĺžka 14 cm
Priemer min. 3.5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-trinásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Oblasť dráždenia vaginálne a klitoriálne
Značka Romp

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Miroslav 10.12.2023 | 12:53

Hezký den přeji.Chci se zeptat dá se výrobek ovládat přes mobilní aplikací?

Duálny stimulátor - Reverb
Odpověď
Alena, Erotic City
11.12.2023 | 14:19
Dobrý den,  tento duální stimulátor se… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Tonda

    Hodnocení manželky: mňam????

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť