Nové funkcie, nová intenzita aj nové farby

Womanizer oslávil 7. narodeniny a pripravil ženám milé prekvapenie v podobe noviniek. S radosťou Vám oznamujeme, že máme v ponuke 3 nové Womanizery – Premium 2, Classic 2 a Starlet 3. Womanizer vylepšil obľúbené výrobky, aby ste si mohli užiť nové funkcie, novú intenzitu aj nové farby.

 

Motýle v bruchu, rýchly pulz alebo dokonca pocit bez dychu – orgazmy môžu mať mnoho rôznych podôb. Womanizer vás dovedie k najintenzívnejšiemu vyvrcholeniu, aké si možno predstaviť. Ponorte sa do sveta Womanizeru hneď teraz! Womanizer je jedinečná pomôcka, orgazmy s ním prichádzajú vo veľmi krátkom čase a sú mimoriadne intenzívne a slastné. Výnimkou nie sú ani niekoľkonásobné orgazmy. Za minútu na vrchole!

Štatistika Womanizeru

73% žien zažíva mnohonásobný orgazmus

76% žien má mimoriadne intenzívny orgazmus

63% žien prežíva úplne nový sexuálny zážitok

98% žien chce vlastniť Womanizer

100% žien hodnotí Womanizer ako absolútne jedinečný

 

Womanizer Premium 2

Premium 2 je doposiaľ najluxusnejším Womanizerom a dokonalou erotickou hračkou pre ženy. Womanizer v najvyššej kvalite je určený pre všetky ženy a páry, ktoré chcú od Womanizeru maximum.

 

● Nový model má 14 stupňov intenzity

Úrovne intenzity sú dokonale vyvážené a plynule prechádzajú z jednej na druhú, takže žena nájde vždy to správne nastavenie pre seba. Za minútu na vrchole!

 

● Vylepšená funkcia autopilota

Po novom v prvom móde autopilota Premium 2 náhodne vyberá rytmus tlakových vĺn v rozmedzí 1.-6. stupňa intenzity. V druhom móde vyberá rytmus v rozmedzí 6.-11. stupňa. V treťom móde medzi stupňami 9-14. Program vyberá náhodne intenzitu, preto sa orgazmy objavujú nečakane a o to môžu byť intenzívnejšie.

 

● Samozrejme je pri Premium 2 použitá funkcia Pleasure Air, zostáva aj funkcia Smart Silence, výrobok je plne vodotesný (IPX7) a dá sa použiť nielen v spálni, ale aj v sprche alebo vo vani. Celé telo je z príjemného silikónu. Súčasťou balenia sú 2 silikónové násadky v rôznych veľkostiach. Má dlhú dobu prevádzky 240 min. Doba nabíjania je 120 min. 5 rokov záruka! V piatich farbách.

 

 

Womanizer Classic 2

Elegantný a nekomplikovaný Womanizer, ktorý ženám dopraje čisté potešenie. Spoľahlivosť a jednoduchosť sú hlavné rozhodujúce faktory Womanizeru Classic 2.

 

● Nový model má 10 stupňov intenzity

Úrovne intenzity sú dokonale vyvážené a plynule prechádzajú z jednej na druhú, takže žena nájde vždy to správne nastavenie pre seba. Za minútu na vrchole!

 

● Relaxačný koniec orgazmu – nová funkcia, ktorá sa postará o príjemné uvoľnenie a doznenie orgazmu. Pokiaľ krátko stlačíte tlačidlo Vyp/Zap, prístroj sa prepne na najnižší stupeň intenzity a žena si môže vychutnať uvoľňujúci koniec orgazmu.

 

● Samozrejme je pri Classic 2 použitá funkcia Pleasure Air, výrobok je plne vodotesný (IPX7) a dá sa použiť nielen v spálni, ale aj v sprche alebo vo vani. Celé telo je z ABS plastu s jemnou a veľmi príjemnou povrchovou úpravou, tlačidlá sú silikónové. Súčasťou balenia sú 2 silikónové násadky v rôznych veľkostiach. Má dlhú dobu prevádzky 180 min. Doba nabíjania je 120 min. 5 rokov záruka! V dvoch farbách.

 

Womanizer Starlet 3

Nový Womanizer Starlet 3 prináša originálnu technológiu Pleasure Air v piatich nových, žiarivých farbách. Starlet 3 je perfektný úvod do sveta Womanizeru, je veľmi intuitívny a je ideálny pre tých, ktorí s erotickými hračkami ešte len začínajú.

 

● Nový model má 6 stupňov intenzity

Úrovne intenzity sú dokonale vyvážené a plynule prechádzajú z jednej na druhú, takže žena nájde vždy to správne nastavenie pre seba. Za minútu na vrchole!

 

● Samozrejme je pri Starlet 3 použitá funkcia Pleasure Air, výrobok je plne vodotesný (IPX7) a dá sa použiť nielen v spálni, ale aj v sprche alebo vo vani. Celé telo je z ABS. Súčasťou balenia je 1 silikónová násadka. Doba prevádzky je 30 min. Doba nabíjania je 30 min. 5 rokov záruka! V piatich farbách.

Právo na orgazmus má každá žena

Womanizer je unikátny a nedá sa porovnať so žiadnou inou erotickou hračkou. Na rozdiel od iných pomôcok prináša orgazmus bez námahy a rýchlo. Womanizer stačí priložiť na klitoris a ostatné sa deje samo. Ženy pri jeho použití cítia mimoriadne intenzívne pocity slasti a veľké uspokojenie. S Womanizerom dosahujú orgazmus aj ženy, ktoré dovtedy mali s jeho dosiahnutím problémy alebo ho nedosahovali vôbec.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť