Stimulačná sprchová hlavica

Womanizer Wave je vôbec prvá kombinovaná sprchová hlavica a vodný masážny stimulátor klitorisu. Womanizer Wave je elegantný, štýlový a diskrétny spôsob, ako vniesť potešenie do vašej rutiny počas hygieny v sprche alebo vo vani. Stimulácia vodou vám umožní preskúmať svoje telo úplne jedinečným spôsobom. Rôzne nastavenia vás dovedú na cestu k úžasným vrcholom bez nadmernej stimulácie.

Sprchovanie sa stáva viac sexy

● 76 % užívateliek zažije orgazmus s Womanizer Wave

● 88 % používateľiek hovorí, že Wave je viac vzrušujúca

● 86 % užívateľiek hovorí, že Wave je vhodnejšia pre masturbáciu

● 73 % užívateľiek hovorí, že s Wave je ľahšie dosiahnuť orgazmus

*v porovnaní s tradičnou sprchovou hlavicou

Tri vodné trysky

Dve trysky PleasureJet a PleasureWhirl sa postarajú o stimuláciu klitorisu, zatiaľ čo nastavenie PowderRain poskytuje luxusnú sprchu. Sprchovanie ešte nikdy nebolo tak vzrušujúce a zábavné ako s touto masážnou sprchovou hlavicou.

Ergonomický tvar

Sprchová hlavica Womanizer Wave je navrhnutá tak, aby sa dobre držala a pohodlne ovládala jednou rukou. Bola vyvinutá lídrami na trhu Hansgrohe a Womanizer na základe spätnej väzby od zákazníkov. Hansgrohe vyniká v kúpeľňovom a wellness dizajne s úžasnými technickými vychytávkami. Womanizer sa zase stará o potešenie žien po celom svete. Z tohto spojenia vznikla táto dokonalá sprchová hlavica na očistu tela i masturbáciu.

Intuitívne ovládanie

Ovládanie Womanizer Wave zvládnete ľahko jednou rukou. Stlačením jediného tlačidla si vychutnáte 3 rôzne pocity s rôznymi vodnými tryskami. Intenzitu tlaku vody ľahko nastavíte jednoduchým posunutím druhého tlačidla. Posuvné ovládanie umožňuje hladkú a plynulú zmenu intenzity. Všetky nastavenia sú starostlivo vypilované a vy si môžete užiť skvelú zábavu pri masturbácii aj báječnú očistu tela.

Jednoduchá inštalácia

Wave má univerzálne uchytenie navrhnuté na pripevnenie k akejkoľvek štandardnej prípojke ručnej sprchy. Nainštalujte Womanizer Wave ľahko pripevnením k vašej existujúcej sprchovej hadici. Prepínajte medzi nastavením PowderRain pre luxusnú sprchu až po zmyselnú masáž s PleasureWhirl a silnou pulzáciou s PleasureJet. Užite si nové vzrušujúce pocity na vašom tele s využitím prirodzenej sily vody.

Womanizer Wave je skvelá voľba

Predstavte si pocit, kedy vás Womanizer Wave objíma a jemne hladí v sprche. Vaše telo bude zaplavované vlnami rozkoše, ktoré vás privedú na vrchol extázy. Táto masážna sprchová hlavica je skrátka revolúciou v erotických hračkách a ponúka niečo úplne jedinečné. Pokiaľ túžite po neuveriteľných a intenzívnych zážitkoch, ktoré vás budú privádzať k nepredstaviteľnej rozkoši, potom nie je lepšia voľba ako Womanizer Wave. Poďte a objavte novú dimenziu sexuálneho potešenia s týmto úžasným produktom. Vaše telo si zaslúži to najlepšie, a to Womanizer Wave naozaj je.

 

 

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť