Ja. Som. Originál.

Sme nadšení, že Vám môžeme oznámiť uvedenie novej špeciálnej edície Womanizer Marilyn Monroe Special Edition za zvýhodnenú cenu 119.99 €.

Jeden skutočný originál uznáva druhý – Womanizer vzdáva hold ikone Marilyn Monroe s elegantnou a radostnou poctou úžasným stimulátorom klitorisu.

Marilyn bola skutočný originál.

Silný a pozitívny odkaz Marilyn je inšpiráciou pre nádherne tvarovanú a nesmierne príjemnú erotickú hračku Womanizer v štyroch nádherných farbách, ktoré sú rovnako ako Marilyn dych vyrážajúce, elegantné a zvláštne.

Potešenie nikdy nevyjde z módy.

 

Buď tým, kým si naozaj.

Womanizer Marilyn Monroe Special Edition vám ponúka okamih mágie vo veľkom štýle. Rovnako ako Vy je táto hračka skutočným originálom: dokonalá zmes elegancie, osobitosti a potešenia zo života.
Womanizer Marilyn Monroe Special Edition je nadčasový stimulátor klitorisu pre optimistické, túžiace ženy s otvoreným srdcom. Pre ženy, ktoré sa stotožňujú s Marilyniným pôvabom a originalitou.

Viem, čo chcem.

Womanizer a jeho technológia Pleasure Air prináša skutočne naplňujúce orgazmy. Úplná diskrétnosť, jemný dizajn a tichý výkon sa postarajú o to, aby boli vaše zážitky vašim malým tajomstvom. Funkcia relaxačný koniec orgazmu sa postará o príjemné uvoľnenie a doznenie orgazmu.

Dôležité je, ako sa cítite samy.

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť