Man Dreams
Kat. číslo 093328

Realistická panna - Agáta

(2 recenze)
1 794.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Luxusnú realistickú pannu v životnej veľkosti len ťažko rozoznáte od skutočnej ženy! Agáta je vyrobená výhradne z vysoko kvalitného materiálu a na dotyk je mäkká a príjemná ako skutočná koža. Vnútri je inštalovaný kĺbový kovový skelet, takže Agáta môže stáť opretá a ochotne sa nastaviť v rôznych sexuálnych polohách. Dokonca aj jej prsty sú ohybné. Jej sladké ústa, jej mäkká vagína a jej zovretý análik sú úplne realistické a pripravené na milostné dobrodružstvo. Pre ešte realistickejšie pocity si môžete Agátine telesné otvory rýchlo zahriať na príjemnú teplotu pomocou priloženej USB nahrievacej tyčinky.


Dlhovlasá kráska má štíhlu postavu s pekne tvarovanými bokmi. Jej zvodné prsia (veľkosť košíčkov F) dopĺňajú perfektne tvarované bradavky. Jej ruky a nohy sú krásne a vyzerajú pestovane. Jej krásna tvár vás bude zvádzať tmavo hnedými alebo zelenými očami. Oči môžete ľubovoľne rýchlo a ľahko meniť, rovnako ako jej dlhé hodvábne riasy. Pre rýchlu zmenu typu môžete tiež zmeniť jej krásne dlhé vlasy z brunety na čiernovlásku. Parochne tiež počas chvíľky vymeníte. A ak sa vám nepáči priložené negližé, kúpte jej jednoducho novú erotickú bielizeň vo veľkosti XS.

Súčasťou balenia je
1x realistická panna s tromi milostnými otvormi. 1x USB zahrievacia tyčinka telesných otvorov. 1x pumpa na čistenie, ktorou ľahko prepláchnete milostné otvory. 1x erotická bielizeň. 1x bavlnené rukavice. 1x hrebeň. 2x dlhovlasá parochňa (1x brunetka, 1x čierna). 2 páry očí (tmavo hnedé a zelené). 1 pár náhradných rias.

Čistenie a údržba
Telo a tvár stačí utrieť vlhkou handričkou. Na telesné otvory použite dezinfekciu na erotické pomôcky a potom priloženou čistiacou pumpou jednoducho prepláchnite telesné otvory vodou. Potom pannu nechajte dobre uschnúť alebo vytrite mäkkou handričkou (nepoužívajte fén). Na parochne použite šampón. Vlasy parochne nedrhnite, iba zľahka premačkajte a nechajte voľne uschnúť, napr. na uteráku. Mokré vlasy nerozčesávajte.

Čo musím u Agáty zvážiť?
Používajte iba lubrikant na vodnej báze. Lubrikačné gély na báze silikónu a oleja môžu poškodiť materiál. Agáta sa vody trochu bojí, na vodu na hlave je obzvlášť citlivá. Znáša však striekajúcu vodu. Navyše nerada nosí tmavé oblečenie alebo spodnú bielizeň, pretože môže zafarbiť jej pokožku. Keď sa s Agátou nehráte, je najlepšie ju vyzliecť, najpohodlnejšie sa cíti nahá. Pokiaľ chcete zmeniť Agátin make-up, najprv make-up otestujte na nenápadnom mieste, aby ste sa uistili, že naň Agáta nie je alergická. Na odstránenie make-upu použite vodu, jemné mydlo a handričku, ktorá nepúšťa vlákna a dezinfekciu na erotické pomôcky. Agátine kĺby a kosti nie sú navrhnuté tak, aby sa zaťažovali v skrútených polohách. Dodávané so samostatne priloženou hlavou, ktorá sa naskrutkuje.

Parametre
Veľkosť: 165 cm. Hmotnosť: 43 kg. Miery: hrudník 98 cm, pás 59 cm, boky 85 cm. Veľkosť oblečenia: XS. Veľkosť košíčka: F. Veľkosť topánok: 34. Hĺbka úst: 13 cm, hĺbka vaginálneho otvoru: 21 cm, hĺbka análneho otvoru: 22 cm. Materiál: TPE, polyester. Balenie: 156 x 42 x 33 cm (49 kg).


Parametre produktu

Materiál TPE 
Typ žena
Značka Man Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

  • Karel Knop

    Agáta má kozy jako vozy a vagínu jako pneumatiku

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť