Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Lady Dreams
Kat. číslo 081194

Vibračné vajíčko - Ingo

(0 recenzí)
99.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Vibračné vajíčko na diaľkové ovládanie so zamatovým povrchom a skvelými vibračnými programami vás očarí už na prvý pohľad. Je v peknej ružovej farbe v kombinácii so striebornou. Vibračné vajíčko vám okorení sexuálne hrátky v spálni aj dráždivé partnerské hry v spoločnosti. Keď bude mať diaľkové ovládanie partner, nebude o horúce chvíľky núdza. Vajíčko sprevádzkujete veľmi ľahko. Na začiatku sa presvedčte, že máte batérie správne vložené vo vajíčku aj v ovládači. Vibračné vajíčko aktivujete stlačením a podržaním tlačidla priamo na vajíčku vedľa šnúrky. Že je vajíčko aktivované spoznáte krátkym zavibrovaním a bliknutím. V túto chvíľu môžete vajíčko ovládať buď priamo tým istým tlačidlom na vajíčku postupným stláčaním meníte vibračné režimy alebo s pomocou diaľkového ovládania. Stredným tlačidlom na diaľkovom ovládaní prepínate jednotlivé vibračné programy (postupným stláčaním). Intenzitu nastavujete tlačidlami + a -. Vajíčko vypnete buď podržaním stredného tlačidla na ovládači alebo podržaním tlačidla priamo na vajíčku (týmto tlačidlom vajíčko úplne zneaktivníte a musíte znova aktivovať ako na začiatku). Celkom má vibračné vajíčko 10 vibračných režimov a 5 stupňov intenzity. Materiál: ABS s PU. Dĺžka: 7 cm. Priemer: cca 3-3,2 cm. Batérie: 2xLR3 (nie sú súčasť balenia), 1xCR2032 (nie je súčasťou balenia). Vodeodolnosť: vibračné vajíčko: áno (vhodné pod tečúcu vodu, do sprchy), ovládanie: nie. Farba: ružová / strieborná.

Parametre produktu

Farba ružová
Dĺžka 7 cm
Priemer min. 3 cm
Priemer max. 3 cm
Materiál ABS 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria 2x AAA (1,5V) / LR3
Vodovzdornosť vodotesné
Ovládanie bezdrôtové
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť