Lady Dreams
Kat. číslo 094816

Vibračné guličky - Connor

(0 recenzí)
99.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Tieto vibračné venušine guličky sú unikátnou erotickou pomôckou s mnohými benefitmi na ženské zdravie. Okrem efektívneho posilňovania svalov panvového dna, ktoré vylepšuje sexuálne zážitky, taktiež významne prispievajú k prevencii rôznych zdravotných komplikácií. Medzi tieto komplikácie patrí inkontinencia, bolestivá menštruácia, bolesti chrbta, zlé držanie tela a mnoho ďalšieho. Venušine guličky sú teda nielen praktickou zdravotnou pomôckou, ale aj skvelým spôsobom, ako zažiť nové a vzrušujúce zážitky. Vďaka nim môžete zlepšiť svoje zdravie, posilniť svoje svaly a zároveň si užiť veľa zábavy a potešenia. Preto sú ideálnou voľbou pre každú ženu, ktorá chce zlepšiť svoj intímny život a zároveň sa postarať o svoje zdravie.

Tvar & Funkcie
Venušine guličky majú tvar a funkciu ako guličiek, tak vibračného vajíčka. Ich nosenie prináša silné vzrušenie, ktorého intenzita sa líši podľa citlivosti každej ženy. Môžu byť používané pri bežných denných aktivitách, športe, alebo ich môžete nosiť na verejnosti. Okrem ich hlavných funkcií, môžu vibračné guličky tiež zvyšovať citlivosť a posilňovať svaly panvového dna, čo vedie k silnejším a intenzívnejším orgazmom. Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu ich môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek bez toho, aby o tom vedel ktokoľvek iný. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Ovládanie & Napájanie
Guličky majú 7 rôznych vibračných programov a sú ovládané pomocou diaľkového ovládania. Batéria guličky je dobíjacia typu Li-on a súčasťou balenia je aj USB kábel na dobíjanie. Diaľkové ovládanie je napájané batériou typu 1xCR2032, ktorá nie je súčasťou balenia. Vďaka diaľkovému ovládaniu môže byť používanie venušiných guličiek tiež vzrušujúcim tajomstvom medzi partnermi, ktoré môže oživiť váš sexuálny život.

Materiál & Vodeodolnosť
Produkt je vyrobený z kvalitného silikónu a ABS, ktoré neobsahujú ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Guličky sú tiež vodotesné s hodnotením IPX5, čo umožňuje ich použitie v rôznych prostrediach. Diaľkové ovládanie je vyrobené z ABS plastu a vodotesné nie je.

Parametre
Funkcie: 7 vibračných programov. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX5). Celková dĺžka: 17 cm. Dĺžka guličiek: 9 cm. Priemer: 3-4 cm. Batéria guličiek: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Diaľkové ovládanie batéria: 1xCR2032 (nie je súčasťou balenia). Farba: tmavo ružová.

Parametre produktu

Farba ružová
Priemer min. 3 cm
Priemer max. 4 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-sedemstupňová
Počet guličiek 2 ks
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť