Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Lady Dreams

Tréningová gulička - Gym Ball

(1 recenze)
34.95 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Tréningové guličky sú iné ako klasické Venušine guličky. Zásadný rozdiel je v tom, že klasické Venušine guličky sú duté a vo vnútri majú ešte kovovú guličku, ktorá sa pri pohybe pohybuje (rezonuje) a vďaka tomu ženu stimuluje. Klasické guličky sú vhodné na cvičenie Kegelových cvikov. Tréningové guličky sú závažia, ktoré pomáhajú posilňovať panvové dno svojou hmotnosťou. Ich jedinečnosť spočíva nielen v tom, že pomáhajú efektívne posilňovať svalstvo panvového dna a tým skvalitňovať sexuálne prežitky obom partnerom, ale účinne tiež pomáhajú predchádzať niektorým zdravotným problémom ako je inkontinencia, bolestivá menštruácia, bolesti chrbta, zlé držanie tela a mnoho ďalších. Zásadne zvyšujú sebavedomie používateľky a celkovo skvalitňujú jej život. Guličky sú vhodné na každodenné nosenie aj občasné nosenie. V ponuke nájdete tréningové guličky rôznych hmotností. S guličkami môžete vykonávať všetky bežné denné činnosti, prevádzkovať športy, chodiť s nimi do spoločnosti. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 13,5 cm. Dĺžka guličky: 5,5 cm. Priemer guličky: 3,2 cm. Hmotnosť: 45 g. Farba: ružová.

Parametre produktu

Farba ružová, fialová, červená
Priemer max. 3,2 cm
Materiál silikón 
Hmotnosť 45 g
Počet guličiek 1 ks
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

  • Hanka

    Super, v obchodě mi ještě obsluha doporučila a prodala lubrikační gel a dezinfekci, které jsou k tomu třeba. Kulička je velmi příjemná na dotek a dobře se zavádí.

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť