Naše webové stránky používajú cookies. Pomáhajú k správnej funkcii stránok a lepšiemu užívateľskému zážitku. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. Rozumiem
Lady Dreams

Pripínací penis - Kasius

(0 recenzí)
99.95 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Dobíjací pripínací penis na diaľkové ovládanie pre párové hrátky. Či už pre lesbické alebo heterosexuálne, kedy partneri túžia po výmene rolí. Pripínací penis uspokojí každú dvojicu, ktorá túži po splynutí. Starp-on má nastaviteľné popruhy s maximálnou dĺžkou v páse 140 cm. Nastaviť sa dá aj popruh v rozkroku, takže bude pripínací penis perfektne sedieť. Vibrátor sa k postroju naskrutkuje, ale dá sa požiť aj samostatne. Vibrátor má výraznú špičku, má príjemný povrch a je pevný, nie je ohybný. Vibrácie sa nastavujú jednoducho na diaľkovom ovládaní. Pre zapnutie a vypnutie stlačte a podržte tlačidlo s vlnkami na vibrátore, rozsvieti sa na ňom svetielko. Na diaľkovom ovládaní stlačte a podržte tlačidlo plus pre zapnutie a mínus potom pre vypnutie. Tlačidlom uprostred prepínate vibračné programy a plusom a mínusom nastavujete stupeň intenzity. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky. Funkcie: 10 vibračných programov + 4 stupne intenzity. Materiál: silikón, polyamid, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006 / ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka vibrátora: 14,5 cm. Vkladacia dĺžka: 13,5 cm. Priemer: 3-3,7 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Farba: telová.

Parametre produktu

Farba červená, zelená, telová
Dĺžka 14,5 cm
Priemer min. 3 cm
Priemer max. 3,7 cm
Materiál silikón 
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť