Lady Dreams
Kat. číslo 092318

Masážna hlavica - Siri

(0 recenzí)
74.95 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Menšia, ale napriek tomu výkonná masážna hlavica vás bude rozmaznávať doma aj na cestách. Vďaka menšej veľkosti ju ľahko schováte v batožine aj doma v zásuvke. Vaše malé tajomstvo ľahko ukryjete pred zvedavcami. Masážna hlavica bude vždy pripravená uspokojiť vaše túžby a dopriať vám silné vzrušujúce vibrácie. Je skvelá pri použití osamote aj v páre.

Tvar & Funkcie
Ide o typickú masážnu hlavicu s rukoväťou. Celý výrobok je menších rozmerov. Hlavica má ohybnú hlavu a sú na nej vrúbky. Masážna hlavica sa používa na stimuláciu genitálií ženy alebo muža. Ale je možné ju využiť aj na masáž chrbta alebo natiahnutých svalov. Hlavica ponúka 10 vibračných programov.

Ovládanie & Napájanie
Ovládanie je jednoduché s pomocou jedného tlačidla so symbolom vlnovky. Pre zapnutie tlačidlo stlačte a podržte po dobu asi 4 s. Masážna hlavica dvakrát krátko za vibruje, tým sa dostane do pohotovostného režimu. Potom už stačí krátkymi stlačeniami prepínať vibračné programy stále dookola. Stlačením tlačidla po dobu 2 s sa dostanete opäť do pohotovostného režimu a masážna hlavica prestane vibrovať. Pre vypnutie tlačidlo stlačte a podržte po dobu asi 4 s. Masážna hlavica dvakrát krátko zavibruje a je úplne vypnutá. Masážna hlavica je dobíjacia, dobíjací USB kábel sa k hlavici pripája úplne dole v mieste jamky, pri ktorej sú písmená DC5V. Konektorom nabíjačky je treba perforovať hlavicu v mieste jamky a zasunúť.

Materiál & Vodeodolnosť
Masážna hlavica je takmer celá zo silikónu, iba ozdobný krúžok je z ABS plastu. Oba materiály sú veľmi príjemné na dotyk a sú šetrné k pokožke. Materiály neobsahujú ftaláty, BPA, ani latex. Masážna hlavica je vodeodolná a môžete ju opláchnuť pod vodou, neponárajte ju pod vodu. Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu na erotické pomôcky.

Parametre
Funkcie: 10 vibračných programov. Batéria: dobíjacia Li-on (USB dobíjací kábel je súčasťou balenia). Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodeodolnosť: áno (IPX4). Celková dĺžka: 16 cm. Priemer hlavice: 3,7 cm. Farba: čierna. Hmotnosť bez obalu: 89 g. Hmotnosť s obalom: 317 g. Rozmery obalu: 13x17x6,5 cm.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 16 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-desaťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX4 
Oblasť dráždenia erotogénne zóny
Značka Lady Dreams

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

adiehonza 24.4.2023 | 23:55

Dobrý den, k Vanocům sme si s pritelkyni koupily tento produkt a tento tyden se nam ztratila nabijecka, chteli jsme se zeptat, zda se da nabijecka koupit samostatne nebo jestli existuje nejaka alternativa pro to, dekuji.

Masážna hlavica - Siri
Odpověď
Alena, Erotic City
25.4.2023 | 09:11
Dobrý den,  dobíjecí USB kabel se dá… Zobrazit celou odpověď

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť