Happy Rabbit

Minivibrátor - Bullet Vibe

(0 recenzí)
34.99 €
Vyberte barvu
Farba
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Tento malý roztomilý zajačik sa postará o vaše vzrušenie so všetkou parádou. Jeho ušká a ňufáčik poláskajú svojimi vibráciami každé citlivé miesto ženy aj muža. Tento minivibrátor môžete použiť na stimuláciu bradaviek, klitorisu alebo na dráždenie penisu a semenníkov. Fantázii sa medze nekladú a je len na vás, ako si s ním budete užívať. Pokiaľ teda hľadáte malú nenápadnú erotickú hračku so zaujímavými vibračnými programami, bude pre vás tento zajko ideálny.

Tvar & funkcie
Minivibrátor má špičku v tvare zajačích ušiek a ňufáka. Ušká sa pri zapnutí vibrácií rozkmitajú, preto je stimulácia veľmi výrazná a vzrušujúca. Obzvlášť pri stimulácii klitorisu. Ušká klitoris obopnú a postarajú sa o maximálnu rozkoš. Ňufáčikom zajačika sa dajú vibrácie veľmi dobre zacieliť. Zajačik sa dá použiť aj vaginálne, ale je menší, odporúčame nezavádzať hlboko. Iba tak, aby sa dobre držal a dal ľahko zase vytiahnuť. Análne použitie neodporúčame. Vibrátor je dobíjací, vybavený silným motorčekom a môže sa pochváliť celkom 12 vibračnými programami (3 stupne intenzity vibrácií a 9 ďalších vibračných programov). Vibrátor je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa nabíja. Pri nabíjaní led dióda bliká. Keď je batéria nabitá, led dióda svieti. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 1 hod., ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je 1 hod. v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre zapnutie vibrátora krátko stlačte veľké tlačidlo. Krátkymi stlačeniami si užívajte 12 vibračných programov. Pre vypnutie veľké tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku dvakrát rýchlo za sebou stlačte veľké ovládacie tlačidlo. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Vibrátor je vyrobený zo silikónu v tej najvyššej kvalite. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Vďaka zvolenému materiálu je vibrátor ohybný. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 12 vibračných programov. Materiál: silikón / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 11,5 cm. Vkladacia dĺžka: 7 cm. Dĺžka ušiek: 2,5 cm. Priemer: 2,2 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť s obalom: 88 g, hmotnosť bez obalu: 47 g. Farba: čierna


Parametre produktu

Farba čierna, modrá, ružová, fialová
Dĺžka 11,5 cm
Priemer max. 2,2 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia klitoris
Značka Happy Rabbit

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť