Fifty Shades of Grey
Kat. číslo 092961

Duálny vibrátor - Slimline Rabbit Vibrator

(0 recenzí)
74.99 €
Počet kusov
Skladom

Ako budete chcieť nákup dokončiť?

Vyberte spôsob vyzdvihnutia tovaru,
neskôr je možné ho zmeniť:

Rezervovať v predajni

Predajní po celej SR

Objednať domov

Balenie zásielky aj odosielateľ sú diskrétne

Predstavenie produktu

Poďte sa hrať s týmto úžasným duálnym vibrátorom, ktorý sa postará o stimuláciu klitorisu aj vaginálnu stimuláciu súčasne. Nechajte svoje telo láskať vzrušujúcimi vibráciami. Vibrátor môžete použiť pri svojich intímnych chvíľkach osamote alebo s partnerom pri spoločných hrátkach. Záleží len na vás a vašej nálade. V každom prípade sa naň môžete spoľahnúť vždy, keď dostanete chuť na sex.

Tvar & funkcie
Ľahko zahnutá špička vibrátora sa sústredí na citlivé miesta v pošve a králičie ušká na intenzívnu stimuláciu klitorisu. Tento úžasný vibrátor je dobíjací, má dva silné motorčeky a môže sa pochváliť celkom 15 vibračnými programami a vibráciami. Užiť si môžete 3 stupne intenzity vibrácií v uškách a 12 ďalších vibračných programov vibrátora. Vibrátor je vybavený cestovným zámkom, ktorý zabráni nechcenému zapnutiu.

Ovládanie & napájanie
Pred prvým použitím odporúčame úplné nabitie zariadenia. Použite dobíjací USB kábel dodaný v balení. Než odídete, počkajte a skontrolujte, či sa vibrátor nabíja. Pri nabíjaní led dióda bliká. Keď je batéria nabitá, led dióda svieti súvisle. Vibrátor sa môže počas nabíjania zahriať. Doba plného nabitia je 100 minút, ale záleží na stave nabitia batérie. Doba prevádzky je cca 40 minút v závislosti od zvoleného vibračného režimu a stavu batérie. Batéria je bezpamäťová, tzn. že sa nemusí úplne vybiť pred samotným nabíjaním. Pre spustenie vibrácií tela vibrátora stlačte väčšie ovládacie tlačidlo. Krátkymi stlačeniami prepínajte celkom 12 vibračných programov a vibrácií. Pre vypnutie väčšie ovládacie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre spustenie vibrácií v uškách stlačte menšie tlačidlo. Krátkymi stlačeniami prepínate 3 stupne intenzity vibrácií. Pre vypnutie menšie ovládacie tlačidlo stlačte a dlho podržte. Pre aktiváciu / deaktiváciu cestovného zámku stlačte obe ovládacie tlačidlá súčasne. Vibrátor nabíjajte, keď je zámok deaktivovaný.

Materiál & vodeodolnosť
Telo vibrátora a ušká sú vyrobené zo silikónu v tej najvyššej kvalite a spodná strieborná časť je z ABS plastu. Silikón je žiadaný materiál pre svoju hebkosť a jemnosť. Použité materiály neobsahujú ftaláty ani latex, takže sú zdravotne nezávadné pre ľudskú pokožku. Súčasťou balenia je textilné vrecko na uschovanie pomôcky. Vibrátor je vodotesný, preto si môžete užiť vzrušujúce hrátky aj v sprche, vani alebo bazéne.

Pre príjemné použitie naneste na pomôcku kvalitný lubrikačný gél, na ošetrenie a dôkladnú hygienu použite dezinfekciu určenú na erotické pomôcky.

Funkcie: 15 vibračných programov a vibrácií. Materiál: silikón, ABS / neobsahuje ftaláty podľa nariadenia 1907/2006/ES EÚ. Vodotesnosť: áno (IPX7). Celková dĺžka: 22 cm. Vkladacia dĺžka: 12 cm. Dĺžka ušiek: 5,5 cm. Priemer: 3-3,5 cm. Batéria: Li-on dobíjacia (dobíjací USB kábel súčasťou balenia). Hmotnosť s obalom: 333 g, hmotnosť bez obalu: 248 g. Farba: čierna / strieborná.

Parametre produktu

Farba čierna
Dĺžka 22 cm
Priemer min. 3 cm
Priemer max. 3,5 cm
Materiál silikón 
Vibrácie áno-dvanásťstupňová
Napájanie/batéria dobíjací akumulátor
Vodovzdornosť IPX7 
Povrch hladký
Oblasť dráždenia vaginálny a klitoriálny
Značka Fifty Shades of Grey

Poradňa

Zodpovedá Alena,

Produktová manažérka Erotic City

Poradňa je určená pre krátke otázky a odpovede. Otázku zodpovieme do vášho emailu. V pracovné dni odpovedáme do 24 hodín.

Niektoré z otázok budú následne zverejnené na našich stránkach v sekcii Poradňa. Pri takto zverejnených otázkach bude uvedené iba krstné meno alebo prezývka.

Recenzie zákazníkov (neoverené)

Tento produkt neobsahuje žiadnu recenziu, budete prvý!

Doplnkové tovary

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť