Sviatok (nielen) pre zamilovaných

Svätý Valentín oslavujeme každoročne 14. februára ako sviatok zamilovaných. Či už ste v čerstvom vzťahu, svoju počiatočnú zamilovanosť ste stihli pretaviť v lásku alebo sa ešte len chystáte svoje city vyjaviť, jedno je isté: Je dobré byť pripravený a mať starostlivo premyslené nejaké to valentínske prekvapenie. My v Erotic City vám s tipmi na darčeky radi pomôžeme.

Romantika pri sviečkach

Prekrásna kytica si hovie vo váze, luxusná večera pri sviečkach je za nami a čo ďalej? Zapojte do hry masážnu sviečku a zapálite plamienok vášne priamo v spálni! Než sa vonné oleje rozohrejú, máte dosť času pokochať sa ladnými krivkami odetými do zvodnej bielizne. Rozmaznávajte a nechajte sa rozmaznávať teplými kvapkami, ktoré prevoňajú pokožku a zanechajú ju tak zamatovo hebkú, že budete túžiť po ďalších a ďalších dotykoch, jemných ako pierko.

Vzrušenie zo zvádzania

Fantázia ide na plné obrátky, uvoľnenie vystriedala túžba. Je čas vymeniť masážnu sviečku za masážny lubrikačný gél. S ním totiž môžete pustiť svoje nedočkavé prsty aj do najsladších zákutí. Je priamo stvorený na masáže i milovanie a od jedného k druhému sa dá prejsť tak ľahko! Viete, že obľúbenú vôňu japonskej slivky môžete mať aj v 250 ml balení? Hodí sa do postele aj pre milovanie v sprche a určite vám doma nesmie chýbať!

 

Čas na hru zmyslov

Keď zavriete oči, ostatné zmysly dočasne zosilnia. Čo skúsiť masku na oči v kombinácii s nahriatym alebo naopak schladeným skleneným dildom? Malý tip pre vás: Skúste naň nasadiť vibračný krúžok a z dvoch hračiek máte jednu s mnohostranným využitím! Rytmus valentínskej noci je len na vás – párový vibrátor prepojte s hudbou z vášho playlistu a nechajte sa unášať na vlnách obľúbenej skladby. Ani chuťové poháriky nemusia zostať pozadu. Už ste vyskúšali naše ochutené lubrikačné gély? Orálny sex je jednou z najobľúbenejších milostných aktivít a skúsenejší vedia, že deepthroat sprej môže byť vašim esom v rukáve.

Ó, môj Valentín…

Čo je najlepším vyvrcholením valentínskej noci? Iste, vyvrcholenie! A najlepšie obojstranné a opakované. Podporiť ich môžete potravinovými doplnkami Erecticon a Orgasmicon s afrodiziakálnymi účinkami aj úžasnými erotickými pomôckami. Viete si predstaviť, koľko na zbláznenie intenzívnych orgazmov za sebou si môžete dopriať s Womanizerom? Kto zažil, ten vie. A vie aj to, prečo potom muži chcú mať svoj Arcwave Ion.

 

Tajomstvo veľkého „O“ spočíva v dokonalom mixe správnych ingrediencií. Veľa ich môžete zaobstarať v e-shope aj kamenných predajniach Erotic City. S nami máte nielen na Valentína radosť na dosah.

 

Inšpirácia pre voľné chvíľky

Poháre o seba cinkli krásnym, znelým tónom. Klára so slastne prižmúrenými očami prehltla a spokojne sa usmiala: „Teraz by som si dala sprchu. Skôr, než mi to šampanské stúpne do hlavy až príliš. A potom sa môžeme uvelebiť pri ohni.“

Vstala od stola a Michal ju pozoroval, ako pomalým, ľahko hojdavým krokom odchádza do kúpeľne. Potom sa v sekunde rozhodol. Priložil do krbu, pretože sálajúce teplo a cez sklo presvitajúce plamene obaja milujú nielen pri valentínskej večeri, a zamieril do spálne, odkiaľ zo zásuvky nočného stolíka vytiahol modrobielu fľaštičku. Cestou zo seba zhodil košeľu, rozopol si nohavice, a kým stihla Klára nastaviť teplotu, stál za ňou v sprche. Pritisol sa k jej chrbtu a zašepkal jej do ucha niečo, čo znelo ako zaklínadlo: „Pleasure Jet?“ Klára neviditeľne prikývla. Ticho pokračoval: „Takže teraz, moja milá, si ťa dáme obaja. Sprcha spredu, ja zozadu. A pretože voda mi teraz nehrá moc do kariet, mám v ruke tromf, ktorým ju prebijem.“ Pár kvapiek lubrikačného gélu Japanese plum a Michalove prsty sa vydali na prieskum. Klára sa jednou rukou oprela o stenu, druhou si pridržiavala Wave v správnom uhle a vyšpulila zadoček. Pohľad na jej krivky bol pre Michala tým najlepším afrodiziakom a jeho vzrušenie bolo doslova a do písmena hmatateľné. Hladký prienik, pomaly a na doraz a potom už len rytmus, nádherný, prenádherný rytmus…

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť