Šport môže byť sexy ešte viac, než si myslíte

Spaľovanie prebytočných kalórií, zlepšovanie kondície, pozitívny vplyv na psychické zdravie, to všetko nám pomáha zlepšiť kvalitu života. Čo si ale športové aktivity tak trochu ozvláštniť a dať nášmu pohybu nový rozmer?

Skúste tréning na druhú

Patrí k vašej dennej rutine beh, hodina tanca alebo napríklad jazda na koni? Máme pre vás tip, ako tieto aktivity povýšiť na ešte vyšší level. Skúsili ste už tieto aktivity zároveň s Venušinými guličkami? Posilňovanie svalov panvového dna s vaginálnymi guličkami je nielen účinné, ale môže byť aj veľmi príjemné a nesmierne zábavné. Nie, vážne nie sú počas používania počuť. A áno, sú skutočne diskrétne a jediné, čo si musíte počas tréningu strážiť, je blažený výraz. Venušine guličky Microscopium sú pre aktívne dámy ako stvorené. Trúfnete si pri tréningu aj na vibračné guličky? Super! Chcete skúsiť pri behu rôzne ťažké závažia úžasných guličiek We-Vibe Bloom, alebo sa pokúsite udržať poker face počas zmyselného tanca so zavedeným vibračným vajíčkom Reto? Skúste použiť nielen kvalitný lubrikačný gél na ich zavedenie, ale aj tightening gél. A cvičenie dostane ešte väčšie grády.

 

Malý tip od nás: Mrknite na soft tampóny a menštruačné kalíšky. Aj tie pomáhajú k tomu, aby sme mohli byť aktívne, kedykoľvek chceme.

Prekonávajte rekordy

Páni, ruku na srdce: Súťaženie máte v krvi a prekonávanie rekordov je niečo, čo vás odjakživa fascinuje. Máme pre vás hneď dve pomôcky, s ktorými sa môžete pri pravidelnom tréningu prekonávať. Tou prvou je vákuová pumpa Camelopardalis, ktorá vám v kombinácii s erekčným krémom pomôže nielen k dokonalej erekcii, ale ukáže vám aj silu podtlaku, ktorý ste na jej dosiahnutie vyvinuli. Prekonáte svoj vlastný rekord?

Tak, pevnú erekciu by sme mali. A čo vaša výdrž? Ako dlho vám trvá, kým sa dostanete do cieľa? Masturbátor Centaurus vám rád spočíta, koľkokrát zvládnete prienik pred dosiahnutím slastnej explózie. Chcete beh na dlhšiu trať? Nie je problém. Delay gél v kombinácii s erekčným krúžkom vám predĺži výdrž. Viete ako: Cvičenie robí majstra. Aj v spálni.

Neriskujte a zostaňte zdraví

Leto zvádza k ľahkej bezstarostnosti, ale zdravie máte len jedno. Takže k erotickým pomôckam sa oplatí pribaliť na cesty účinnú dezinfekciu 2v1, na erotické pomôcky aj na intímne partie. Postará sa o zničenie choroboplodných zárodkov, vírusov a baktérií. V prípade, že vás počas vašej aktívnej dovolenky prepadne chuť na milovanie po náročnom dni niekde v teréne, kedy ako na potvoru široko ďaleko nie je jediná sprcha, máte možnosť s jej pomocou byť behom chvíľky svieža ako ranná rosa. Pokiaľ sa hodláte venovať aj análnym hrátkam, potom sa vám bude určite hodiť aj intímna sprcha.

Kondómy sú skvelé ako ochrana pred neplánovaným počatím rovnako ako pred pohlavne prenosnými chorobami, a navyše ich môžete použiť aj na erotické pomôcky, aby ste si tak uľahčili ich údržbu. Uľahčia vám totiž nielen ich použitie, ale aj následné čistenie. Zmestia sa do každého vrecka a, mimochodom, vodáci by mohli rozprávať, koľko mobilov už dokázali pri cvaknutí sa zachrániť. Kondómy sú jednoducho kamoši.

Tipy na záver

Energiu nemusíte v lete získavať iba zo slnečných lúčov. Skvele premyslená kombinácia byliniek v jednej jedinej tablete dokáže zvýšiť vašu energiu, prebudiť túžbu a prehĺbiť milostné zážitky. Takže Erecticon a Orgasmicon do cestovnej tašky hoďte tiež. A pribaľte niektorú párovú pomôcku na ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Nech vaše aktívne leto stojí za to!

 

Veľa skvelej výbavy na aktívnu dovolenku nájdete na našom e-shope aj v kamenných predajniach Erotic City. Navštívte nás, nakúpte a užívajte si aktívne leto plné športu a vášne! Ďalšie inšpiratívne články nájdete TU

Naše garancie

Sme pripravení vám poradiť

Sme pripravení vám poradiť

Poradňa je určená pre vaše krátke otázky. Zašlite nám otázku.

Intímna poradňa
Stopercentná diskrétnosť

Stopercentná diskrétnosť

Diskrétne balenie vášho tovaru a ochrana osobných údajov.

Diskrétnosť a dôvera
Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť

Zdravotná nezávadnosť je aj pre nás u produktov na prvom mieste.

Zdravotná nezávadnosť